Ofigets???

Es reti kad ienāku OHO un pārsvarā tikai dēļ PA un tiešām izdodās uzzināt kaut ko jaunu.Līdz šim es par tādu MGTOW-kas tulkojās kā "vīrieši kas iet savu ceļu" nebiju neko dzirdējusi,bet tagad te ir uzradies kaut kāds"foršākais sludinātājs" kas it kā cenšās apgaismot nenobriedušos vīriešu prātus un pasargāt no ļaunajām,alkatīgajām sievietēm kuras vispār tiek pasniegtas kā kaut kādi bezjūtīgi monstri-kuru vienīgais mērķis ir kādu nabaga naivo veci aptīrīt,nu ja ne māju paņemt,tad vismaz izkrāpt dārgāko kafiju ar dārgāko bulciņu:D un pretī neko neiedot-domājams uzreiz gultā nelekt kamēr nebūs pietiekoši daudz sapirkts kafijas ar bulciņām!Kad vēl bija tas laiks kad iepazinos bija daži tādi iepazīties gribētāji kas lika skaidri saprast ja uzaicina uz restūzi tad kājas noteikti jāpapleš!Protams tika uzreiz pasūtīti tālēs zilajās un arī labus "komplimentus"dabuju par sevi dzirdēt.bet ne par to ir runa-runa ir par to ka ir vīrieši kas piebalso ka jā..jā..tas vecenes tak ir alkatīgas sučkas,bet paši tajā paša laikā atrodās iepazīšanās saitā ar statusu-vēlos iepazīties.Tad nu pasarg dievs sievietēm ar tādiem iepazīties,lai tad tiešām MGTOW-IET VIEN SAVU CEĻU un nečakarē prātu tiem kas tiešām vēl tic un vēlās izveidot patiesas,cilvēsiskas attiecības jo tas IR IESPĒJAMS!!!!Arī pati un tieši te esmu tās atradusi un ne es vien.Un visiem man zināmiem cilvēkiem viss ir OK.Nu a jautājums ir tāds,Kāpēc vīrieši kas apriori ienīst sievietes un arī otrādi(ir arī sievietes-nīdējas)tomēr meklē kaut kādas attiecības da kaut vai seksuālas.NU LAI TAK TĀDI IET SAVU CEĻU un netraucē citiem!

Johaidii    4 Diemžēl tādu ir daudz. Man saprotams raksturojums tādiem būtu: pāraudzis Ego. Attiecināms uz abiem dzimumiem.
Savu Ego cenšos turēt grožos :)
2020-01-04 14:53

elsa  4 19 Pa lielam es kaut kā gribu domāt, ka tas kontingents (ne visi, saprotams) , kāds ir te - PA, irlā nav sastopams. Viņi tiešām te dzīvo krātiņā, pāris reizes nedēļā, ja labi uzvedas, viņiem tiek pieslēgts nets, lai var savu žulti pret sieviešu sugu izgāzt.
Irlā ir forši randiņi ar foršiem vīriešiem, ar kuriem kop´ir ērti, nav jādomā, vai man par viņa izmaksātajām vakariņām nav jāizpleš kājas, jo no manis neviens neko tādu negaida, kamēr es pati nesagribu. :D
2020-01-04 14:57

elfu_mazulis  5 23 Kā te iepriekšējā tēma pareizi teica - neliela daļa vīriešu ir spējīgi činkstēt tik skaļi par savu likteni, ka liekas viņu ir daudz. nav! tā ir trokšņaina un puņķu pilna minoritāte.
ej garām! ej pie tiem foršajiem parastajiem."

Ko tur mēģināt pārtaisīt tos činkstētājus, viņi vienkārši tādi ir un aizņem visu ēteru. Ir pilns ar normāliem džekiem pasaulē, tik pašām līdz normālajiem vajag nobriest, nevis meklēt "īpašos" un tad besīties, ka viņi nav pārtaisāmi ))
2020-01-04 15:06

Johaidii  10 8 Vēl ir vesela pat suga, kuri/as grib, ierasties uz jau uzrīkotām dzīrēm, pat nepieļaujot domu kaut ko no sevis pielikt. #Tikai kopā iegūtajam esot vērtība!
Dāmītes pieprasa vīrieti, kuram viss ir, ja nu vienīgi, lai alimentu nebūtu :D Tas pats sakāms par vīreļiem.

Kas ir IRL?
2020-01-04 15:09

coldlands  6 7 Kāda nofekejas ar nedzītam padusēm un visa pasaulē skaļi bļauj, kāds atsakās no gaļas, un atkal parādās kliedzeji, kāds nolemj iet savu ceļu, un atrodas pipli kam tas stipri nepatik. 2020-01-04 15:32

Kaskaade  1 11 Klau coldlands, ikvienai filozofijai ir tiesības būt līdz brīdim, kad to pasludina par vienīgo un īsteno patiesību.
Man tak pofigu kādu reliģiju sludina Forshaakais, tikai lūgums man to neuzspiest. Es vairs sen nav meitenīte, lai man vienaudzis ausīs trītu vasku, es pati kuru katru varu pamācīt, kā dzīvot. Un tas attiecas uz ikvienu gaismas nesēju un sludinātāju iekš oho.
Ir nereāli kruta, ja cilvēki adekvati DALĀS ar savām pārdomām, viedokli un dzīvē gūto pieredzi bez to uzurpācijas citiem.
Man viss, paldies par uzmanību 😉
2020-01-04 15:53

SpoguliitisTM      Pamaaciibas man ne visai, bet apziimeejums MGTOW ir labs. Man patiik. 2020-01-04 15:54

Luusila  5 1 IRL=in real life

A jautājums kāds? Jeb mailija piestrādā par ceļa stabu=virziena rādītāju?
2020-01-04 15:59

coldlands  5 3 Klau kaskaade, un ka gan Tev šo opciju var uzspiest? 2020-01-04 16:15

Luusila  10 4 Jā, mailij, lieliem burtiem tu strādā par virziena rādītāju. Veiksmi. :D 2020-01-04 16:25

Kaskaade  3 19 Klau coldlands, es šeit atrodos, lai atslēgtu smadzeni un atpūstos- uzkoķetētu, paflirtētu, apmainītos jokiem un tā., BET, kad viens òpaps manā vecumā mēģina iestastīt, ka visas sievietes, tajā skaitā arī es, ir merzapakasnās čūskas, kuras viltīgi ielien dvēselē, aptinās vīriešiem ap kaklu, nožnaudz viņus un aprij, nu sorī, tas nu gan ir par traku.
Ja cilvim ir sava idejiskā līnija, welcome instagram, youtoobe, facebook, ver vaļā savu akauntu un pucē vaļā pasaules glābšanas programmu. Saprotu, ka viņam būtu pat dafigā savu sekotāju.

Lai nu vai kā, atrodamies publiskā sociālā, turklat iepazīšanās un izklaides vietnē, un man kā sievietei ir nepatīkami un nepieņemami, ja tiek straumēta šāda satura infa par manu dzimumu
2020-01-04 16:35

Forsaakais  24 5 Re kā! Cik ļoti dažām nepatīk, ka vīrieši tiek apgaismoti par viņu beztiesiskumu, par kategoriski nelabvēlīgu likumdošanu, par riskiem, kas no tā visa izriet, par viņu apspiešanu un nīšanu, par to kā ar viņiem manipulē un viņus izmanto sievietes. Ļoti nepatīk. Es saprotu, šo reakciju. Tam ir racionāls pamats - kas notiks, ja vīrieši zinās gan sev nelabvēlīgo likumdošanu, gan manipulācijas un metodes, kas ar viņiem tiek izspēlēts? Pareizi - sievietes zaudēs iespēju vadīt un kontrolēt tos vīriešus un viņu resursus. Un tas priekš viņām ir slikti. Cilvēciskas attiecības feminisma laikmetā? Tiešām? Autore tam tic? 2020-01-04 16:41

Kaskaade  2 5 Okej. Pa punktiem., aglasji vīriešu resursus. 2020-01-04 16:45

Reds  18 10 Hehe, var jau atkārtot cik grib par to ka visi kas neskrien pakaļ katrai sievietei ir sieviešu nīdeji un izplata savus uzskatus, bet īstenā problēma jau te ir tā ka ir parādījušies vīrieši, kas neizdabā katrai sievietes vēlmei un neceļ viņu par svēto nevainību. Kuriem nevar lepni atteikt, kurus mācīt un kaunināt(zāģēt), jo viņi nestāv un neklausās tajā, arī sievietes uzmanības deficītu viņi neaizpildīs, viņi jau ir aizgājuši uz citu pusi un sieviete nu ir tiešām palikusi bez teikšanas pār vīrieti un baidās zaudēt arī savu priviliģeto statusu vismaz daļā sabiedrības.

Protams ka no feminisma visvairāk cieš tās, kuras grib un var veidot ilgstošas nopietnas attiecības un ģimeni.

P.S. Pirms mēģināt uz mani lētas manipulācijas taktikas - ar šo visu un ne tikai pašas sievietes publiski lielās, tā ka - nesanāks ;)
2020-01-04 17:07

Kaskaade  3 14 Reds, gribi pateikt, ka vīrieši nemanipulē? Nu kautvai tavs pēdējais teikums- lai uzsistu sev tirgus cenu, nezin kādā jautājumā kko raksti par nesanāks. Tu papriekš objektu noķer, kuram noteikumus uzstādīt, un tad velc sarkanās līnijas. A kamēr esi nevienai nevajadzīgs, kaķim zem astes tādi ultimāti. 2020-01-04 17:20

fargo  1 26 es kādreiz domāju, ka ar strīdu ir iespējams pārliecināt. arī man likās patiesi, ka strīdā dzimst patiesība. nekas no nebija taisnībā, kā izrādījās, ka es redzēju.
strīdā prāts iecērtas. jā, arī trnejas. bet aizstāvēt pozīciju. kā ringā. bet iedomājies, lai arī viens bokseris domā, ka trenējas aizstāvēt labo pusi, bet kļūdas. un tomēr trenējas un trenējas. uz ko trenējas? aizstāvēt to, kas nebija pareizi. to var iemācīties filigrāni, var iemācīties anihilēt pretinieku. bet vai tas dos patiesībai virsroku?
un cits ir jautājums par to, kam tā ir un kam nav. runa ir par principu.
ir rakstīts: "atziņa tikai vairo skumjas".
neko nevar izdarīt. vismaz ne veidā, kā primāri liekas, ka var. nevar. pārliecība nerodas ne vārdu daudzumā, ne runas izvecībā.
lai kaut ko uzrunātu cilvēkā, tam ir tur jau jābūt no sākuma. citādi, tu apelē tukšumā un pie nekā.
kā tu vari parliecināt cilveku bez sirdsapziņas, kas ir slikti vai labi? tu to nevari. tikai tad, ja tam ir vismaz kaut kāds pamats, tad tu vari kā klintī kāpējs kaut kur pieķerties.
un es nonācu pie atziņas, ka censties pārliecināt cilvēku ar kuru jums nav kopīga pamata ir kā mēģināt ievirzīt vēju ar plaukstām - tās ir tik mazas, bet vēja tik daudz. es sapratu, ka tā ir morālo spēku un laika izniekošana. arī tam otram.
tik bieži izdarīt nevar neko. tā bija sāpīga atziņa.
2020-01-04 18:25

Reds  8 2 Kaskaade , nav man cenas ko uzsist, jo neesmu tirgū - teicu jau ka parastie triki te neies cauri - neticēji. 2020-01-04 18:26

coldlands  5 2 Neesmu redzejis ka šeit PA kāds daudz koketetu, ka arī neredzu nevienu tēmu par kuru būtu jasasprindzina smadzenes. 2020-01-04 18:38

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu