Kāds stimuls čalim pēc 40 veidot attiecības?

Parasti čaļiem pēc 40 ir vismaz viena vai pat vairākas laulības bagāžā, ir bērni, darbs, bizness, viss it kā šajā jomā nokārtots, ir stabilitāte dzīvē. Seksuālu tieksmju apmierināšanai ir vieglas uzvedības meitenes un nauda, kas to nodrošina. Laikam ir velnišķīgi jāiemīlas, lai to visu ciklu sāktu no jauna, proti, attiecības, bērni, ģimenes dzīve, kam jau viss ir iets cauri, un kaut kā negribas to darīt vairs, jo pēc 40 gribas vienīgi un tikai baudīt dzīvi

av2  jaa, bet ja taa love atnaak, pat neaicinaata?
A taa, citadi, protams, ka iistaa... feinaa dizive saakas peec 40. Ja vien neesi visu dizivi noslaistiijies, nodzeeries utt

Felde  Nu redz,ccalliem pec 40..biezzi ir bijussas laulibas,sarazzoti berni,pamesti,vai labpratigi aizgajussi...maz atalgots darbs,alimentu paraadi.... :) un tusee sseit! un liidzigas vietinnas,kker sexu,jo nav naudinnas-par ko to nopirkt...
Tie,kaadus tu apraksti,tie gan,vairums,ir ggimenees,audzina bernus,un attista biznesu... Un,ja to sexi sagribas,tad neperk perkamaas,bet atrod piemerotu, aizved izklaidees,un sannem kaaroto! :)
Lai jauka Sirsninndiena.. Visiem!!! :) :)

Forsaakais  Stimulu nebija arī pirms tiem 40. Tevi vienkārši piemānīja ar audzināšanu un stereotipiem, ka "tev to vajag". Tev nekad to nav vajadzējis. Tu, kā jebkurš vīrietis, vienmēr esi gribējis seksu ar daudzām nevis tikai ar vienu, tu vienmēr esi gribējis būt brīvs un darīt to, kas tevi aizrauj. Tāpēc dari tā - baudi dzīvi. Sevišķi, ja ir nauda. Brauc ceļojumos, apskati pasauli un izbaudi citu valstu sievietes:)))

Vaukskis  ..Paldies, Felde, par novēlējumu !
Interesanti lasīt, ka pēc 40 gadu vecuma iestāšanās gribās dzīvi tikai baudīt, jo man šķita, ka tā ir ap un pēc pilngadības iestāšanās- 20 +... vecumā.

elsa  Čalis pēc 40 un ar naudu! Par komplektu pamatīgi ierēcu. Dzirdi?😁😁😁
Bet ja pa lirlam - bez seksa kādreiz gribās vnk parunāties, būt ar kādu kopā. Nez vai katru nedēļu cita mauka to nodrošinās. Bet nu katram savs..

Forsaakais  Laulība ir afēra pēc pēc būtības. Tas ir līgums ar kura noteikumiem alnis ( oi, piedodiet, līgavainis) nav iepazīstināts, tāpēc viņš galu galā būs cietušais.

nazis  Katram savas prioritātes. Čalim pēc 40 tas sekss jau sāk pamazām apnikt, ja viņš daudz maz regulāri ir bijis. Katrā ziņā tā vairs nav vienīgā dzīves bauda.

kaligula  Izgāzīšu savu žulti. :):):)
"Čalim pēc 40", bet labāk sauksim viņu par vīrieti, ir citas problēmas. Viņam, tēlaini izsakoties, vienkāŗši nestāv.
Ar to es domāju, ka attiecības jau viņam gribas, bet..
Labas sievietes ir aizņemts, tās, kuras ir brīvas viņš nevēlas. Nafig viņam kādu no tāliem laukiem, ar bērnu baru, nodzērušos vai pardevēju, kuru mūždien pārgurusi. Nav jau vairs jaunības ideālisms, kad visu var sākt no nulles, kā pats autors izteicās. Un arī prātiņa vairāk (bet ne vienmēr).
Pats viņš ir plikadīda, strādā nožēlojamu darbu pēc kura ziepas un striķis brēc, jo, ja tā nebūtu, tad sērfotu VĪRIETIS vai kaitotu, brauktu uz Sibīriju medīt, lauztu vāģi pa Āfrikas savannu un tādu prastu jautājumu neuzdotu.
p.s. Attiecības briedumā, tas ir tie40, vajag garīgai labsajūtai un harmonijai. Sekss ir kā degviela autiņam. Ja autiņa nav, tad 20l kanna ar benzīnu ir pilnīgi garām.

kaligula  p.s. Kopš man vairs neļauj dzeju rakstīt, jāpāriet uz prozu.

AivarsN  Var apbrīnot dažu dzīvnieku sugu skaistās attiecības un monogāmiju. Bet vēl lielāks brīnums dabā ir cilvēks, kurš pat pusmūžā, savā attīstībā nav ticis augstāk par primitīva dzīvnieka līmeni un vadās tikai pēc zemākajiem instinktiem. Jā, neliela ļaužu grupa ved šo pasauli pretī iznīcībai. Ar masu informācijas līdzekļiem, izglītības sistēmu, cilvēkus savā evolūcijā cenšas novilkt atpakaļ līdz dzīvnieku līmenim, lai ar tiem vieglāk manipulēt. Taču mūsu civilizācija jau ir nogājusi pietiekami garu evolūcijas ceļu, lai kaut vai tīri intuitīvi, katrs cilvēks nojaustu savu misiju uz šīs Zemes un divu mīlošu cilvēku papildus garīgās evolūcijas iespējas un neaprakstāmās sajūtas no tā.

kaligula  P.s. Un jā, kā jau prātīgi minēja Forsaakais , tevi piemānīja (un vēl arī daudzus citus).
Domāju, ka tikai melnais ar savu milzīgo vāli spēs divas sievietes fiziski apmierināt. A tādi jefiņi, kuri te Latvijā burkānus ēd un alu dzer, ne sūda nevarētu. šitā ilūzija rodas no tā, ka nav īstā sieviete vai īstās attiecības, sekss uz kartiņām, tad nu rodas sajūta, ka vienmer par maz.
Aizšauj uz Londonu, paņem melno prostitūtu, mēnesim pietiks. Vēl pus gadu pēc tam varēsi sapņot un onanēt.

veejasuns  Katrs še, acīmredzami, spriež pēc sevis un savas pieredzes.
Ir arī tāds, variants, ka ir pierasts pie laimīgas laulības dzīves, materiālais nodrošinājums neklibo, un ir vēlme rast līdzīgas feinas attiecības, saprotot, ka divu cilvēku mīļa savienība ir laimes, baudas, prieka un izaugsmes druva. Jā, arī ar savām nedienām un grūtībām.
Protams, ja divkājaino ir ievilkuši ģimenes veidošanā ar varu, to inerci, kas apvij baru, parāvuši nabadziņu zem sevis, kā fūre parauj riteņbraucēju, tad mazliet, pateicoties laika ritējumam, no tā distancējoties, rodas eiforiska brīvības sajūta un žults var izplūst. Nekas, nāks reiz visiem saprašana, kas ir būtiskais un kas dzīves sīkumi.
P.S. Smalkas runas, kaligula. Intelekts pa visām vīlēm ārā spiežas. :)

kaligula  veejasuns, kopš dzīvoju mežmalā, neskatos TV un neklausos radio, par cilvēkiem pat neminēšu, tos neredzu, man grūtības uztvert tekstu neredzot acis, tādēļ dažkārt neuztveru ironiju, pat draudzīgu. Kur fišķa? Kas ir "smalkais"? Vajadzēja ne tik tieši? Aplinkus?

preilene  Es domāju, ka “čalim pēc 40” jau tā kā vajadzētu saprast, ko viņš grib un darīt to, ko grib – ja grib baudīt brīvību, tad jābauda; ja grib dzīvot attiecībās, tad tā arī jādzīvo. Bet ir noteikti arī tādi “čaļi pēc 40”, kuriem stimuls ir “mamma lika”.

CoCoSan  Nu cik var. Te vai virtuālo masturbētāju klubiņš kāds vai? Nu ja nevajag vīrietim attiecības, tad nevajag! Brīvi! ko te slapstities, duj uz cope.lv vai gribu.lv
Nu ko jūs te ložņājat kā Dieva nepieņemti??? Nēee mljin, viņi te ložņā lai cenu sev uzsistu, kjip ērgļi baigie. Nu reāli, pasē un spogulī ieskataties. Kaligula pareizi teica, īstie vīri pasauli ar, nevis virtuāli *ročī

CoCoSan  O, Aivaram bilde jauna! Nu smuks džekiņš ar bārdu, piestāv tev 😉👍

Forsaakais  Papildināšu. Vēl tevi piemānīja tajā, ka "tev jāapmierina sieviete....". Tie ir meli. Tev nekas nav jāapmierina. Tev jāgūst bauda un jābūt laimīgam pašam. Sekss sievietei ir tikpat "svarīgs" kā tev attiecības - nav obligāti un nekas nenotiks, ja nebūs. Tu neesi atbildīgs par viņas lielo "O" un ne no tevis tas ir atkarīgs. Nekāda seksa tehnika neko nerisina. Visu izsķir pats mīlnieks - viņa tevi grib vai negrib. Tieši tik vienkārši. Tāpēc nekad necenties kaut kā speciāli viņu apmierināt, tas tikai pasliktina seksa kvalitāti. Sievietes ir iekārtotas citādi, viņām tas lielais "O" ne visām ir un ne visām vajag. Sievietes laime ir tieši pēc F.Nīčes - "viņš grib". Viņas kaifs ir no tā, ka tev ir kaifs no viņas. Ja tu esi uzvilcies viņa uzvelkas tev līdzi un tikai tā viņa nonāk līdz tam lielajam "O". Tā, ka nekad nesapsringsti uz to, vienkārši baudi dzīvi un viss būs čikiniekā.

AivarsN  Paldies, Cocosan! ☺️

marselis  sad tad gribas-, patstavigu siltu dupsi "vesas" naktis sev blakus,ar ko pakiveties, tad salig,par kadu rupeties,uztraukties,vai kopa neko nedarit,skatities griestos un sapnot.....

veejasuns  09:34
Kā vajadzēja, Jums pašam būs jātiek skaidrībā. Savukārt esošā redakcijā sanāca dikti prasti, jo arī fizioloģiskus procesus var aprakstīt dažādi, par sprieduma patiesumu nemaz nerunājot, jo "pered smerķju ņenadišišsja".

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu