Cik ir jāpelna vecenei?

Cik ir jāpelna sievietei, lai viņu varētu uzskatīt par "precamu"? Vai var precēt sievieti plikadīšu un ņiščebrodku ( kā te daža izteicās par nemantīgiem vīriešiem)?

Tessa  6 13 Vaimanfrīžiem nebutu janodarbina savi tukšie prati par sieviešu pelnju, ibo uz vinjiem tapat neviena nepaskatiisies un neizskatiis variantu vinjus precet. 2020-02-21 08:47

Felde  4 31 Vecenēm maksā pensiju.viņas jau ir nopelnijušas.... 2020-02-21 08:48

armyman  4 9 Ja vēlies sievieti precēt, nedomāju, ka viņas alga, statuss, utt., ir noteicošais. Ja dāma ir tā "īstā un vienīgā", pārējais nav būtiski 2020-02-21 08:51

Felde  4 14 Ja sieviete bez tevis...izskatas labi.nodrošina sevi.kāda daļa.cik viņa pelna...🤕😀 2020-02-21 08:51

DanaL  5 12 Tas katram individuāli.
Tavā gadījumā nekāda nauda nepalīdzēs. Un vispār nekas nepalīdzēs
Varbūt vienīgi lobotomija.
2020-02-21 09:06

kaligula  3 7 Relaks, Foršais maina profesiju. Tagad strādās par žigalo. 2020-02-21 09:15

veejasuns  3 2 623 eiro 2020-02-21 09:20

veejasuns  1 4 Nē, ņiščebrodku, Forsaakais, nedrīkst, jo neatkarīgi no vīrieša turīguma ņiščebrodkai vienmēr trūks un būs par maz.

P.S. Bagāts cilvēks apzinās naudas galējo daudzumu.
2020-02-21 09:32

burleska  4 19 Tas, cik nopelna sieviete, ir svarīgi tikai vīrietim, kurš nopelna maz. Vīrietis, kurš nopelna daudz, domās drīzāk par to, lai sieviete strādātu mazāk un varētu vairāk dot viņam mīļuma, patīkamu emociju un tml. Nevis pārgurusi atvelkas mājās un gaida, kad viņu lutinās. 2020-02-21 09:32

AivarsN  3 10 Cik noskaidrojās, tad vīrietis bez mājas, mašīnas un nepietiekami nodrošināts, kā precību kandidāts vispār netiek izskatīts. Un ja vīrietim viss ir, tad kāpēc lai sieviete vēl ko pelnītu? 2020-02-21 09:35

janisqwerty  18 9 Vecenei ir japelna tik daudz ,lai vina vareetu atlauties tadu ekstra fiicu ,kaa veca uztureesanu ! Citadi buus jaseez oho un ,,gudri ,, jaspriedelee liidz muuza galam ,paartiekot no produktiem ar atlaideem . Daza laba vecene nespeej pat kakji pienacigi uztureet ,kur nu veel veci atlauties ! :):):):)
Peec 40 gadiem vecenu vieniigais realizejamais aktiivs strauji kriit cenaa + klaat veel naak apgrutinaajumi 1-4 gab. beernu veidaa no ieprieksejaam ,,nopietnajaam attiecibaam ,, !!!:):):)
2020-02-21 09:58

Napoleone  4 14 Ir tāds skarbs teiciens, kas, manuprāt ir loģisks.
Vīrietis māsu mīl bagātu, sievu - veselu.
Ģimeni veido, lai audzinātu bērnus.
Sieviete atbild par veselību - savu, vīra, bērnu... mājas rūpes ap to grozās - ap fizisko, emocionālo, mentālo veselību - klimats mājās, dzīvesveida kvalitāte, attiecību veidošanu starp ģimenes locekļiem - ko nodrošina sievietes raksturs, attieksme, zināšanas, čaklums.... kopā = tikums.
Vīrietis atbild par to nodrošinājumu, kas jāatnes no āra, no sociuma, t.sk., nauda.
Tā kā, sievas alga nevar būt mērs, tikai labs papildus ieguldījums, cik sanāk laika un pašai ir vēlēšanās.
2020-02-21 10:04

Napoleone  3 7 Ja ir laulības dzīves otrā pusē, kur nav bērni... katram ir jāvar sevi nodrošināt pilnībā pašam!!
Ja saliek budžetus kopā - uz ieekonomētā (piem. dzīvo vienā mītnes vietā, otru iznomā) - ir papildus bonusi - ceļojumi piem. vai hobiji... vai vnk kompensējās tas, ko vairs nenopelna, kā spēka gados.
2020-02-21 10:09

Tessa  12 9 man patiik šitas tantes, kuras vecumgala zina, ka ir jabut. interesanti, Napoleone, ka tu veidoji savu dziivi un "mekleji" dziives partneri savos 20 gados, laika, kad tiešam jutas prevale par pratu un sieviete/jauna meitene soljo pa dziivi ar lozungu "mums bus skaisti berni", bet džeki mekle, ka pieturet siltuma savu kraninju un ja paveicas/patiik/sapas, sak kko veidot.

a tagad tik gudra sava pendzijas vecuma, nu tik stastiis, ka ir pareizi un ka ir jabut. sava vecuma bernus radisi? ne. maju ar jaunu viiru celsi? ka tad. čaklums, zinašanas, maka dziivot? varbut, tavos gados ja, bet ne jau skukjiem vai puišiem.
ok, kadi vecaki savam bernam/berniem to ieaudzinaja, bet kadiem nesanaca un atvases dauzas pa klubiem, nemacas, slinki, maina darbus, ka zekjes, un tad sak gausties iepaziišanas portalos un vainot pretejo dzimumu savas nebušanas - ka temas autors.

mesijas te nerulles. izsities kkados koučingos un sektantoskos seminaros, ka pareizi dziivot un tur deklare savas muljkjiibas. ja tu izaudzinatu Cukerbergu, es vel neko neteiktu, bet tukšas vafeles cept te jebkurš prot.
2020-02-21 10:18

klaidone  1 11 Tessa, "vecenes" patiesi kaut ko nedaudz vairāk saprot no dzīves.Tas ir tas,kas nāk ar laiku.
Aivar, BRAVO!

Nav ko šūmēties, jo autors atkal izmetis uz āķa kārtējo stulbību un gaida ka tauta kulakus vicinās,bet pats šo teātri vēros.

Vīrietim,kurš sievieti par bābu sauc, vispār sieva nav vajadzīga

Tessa,piekrītu, ka jaunībā šādi temati neeksistē. Tas ir laiks,kad attiecības veido;bērni dzimst un cilvēki sāk divatā krāt domāt un arī kopīgi mācīties kā to visu izdarīt.
Es domāju ka laika gaitā nekas daudz nav mainījies un ka jaunie cilvēki joprojām NEmeklē sev sievas ar bieziem naudad makiem,bet joprojām apžilbinās no skaistuma un jaunības svaiguma.
oho publika un diskusijas ir izņēmums.
2020-02-21 10:35

av2    14 Cik ? Lai vinnai vienmeer turaas kabataa arii SAVA naudinna , lai vinna labi juutaas taadeell. Sievietes ir dziives kraassnnums, greznums. Vispareizaak buutu, ja viirietis mieriigi var nodrossinnat ggimeni, beernus, un sieva straadaa tikai savam priekam. Diemzzeel muusdienaas daudzas lietas ir tik aplamas, ka....runaat negribaas. Algas ir taadas kaadas ir, un izdevumi arii...kaadi ir nu. Taapeec biezzi ir jaaliek naudinna kopaa arii pamatizdevumu segssanai.
Un veel kas, Tu tiessaam gribeetu izveeleeties sievieti, sievu peec vinnas...maka biezuma?
2020-02-21 10:49

Napoleone  1 10 klaidone - nav taisnība, ka neinteresē jaunībā... savu pirmo vīru un bērna tēvu izvēlējos pēc tā, ka viņš bija vislabākais no tiem puišiem, ar kuriem biju pazīstama, tieši - ĢIMENES veidošanai. Vnk padomju laikos cilvēki bija veselīgāki savā psihē un raksturā, nebija tās bezjēdzīgās izlaidības, izklaižu un visādu dzīves surogātu, kā tagad- "jebko par jūsu naudu"... "tu neesi nekas bez naudas" utt. Ikviens cilvēks neapšaubīja, ka ģimene ir sabiedrības bāze, ka pateicoties ģimenēm vispār ir cilvēki, labklājība un nākotne. Un nebija tādu ideju, ka dzīves jēga ir baudīt... tā ir parazītu ideja. 2020-02-21 10:58

meenesgaisma    4 Ja vīrietis pamatā uztur ģimeni, ir vienalga, cik pelna sieviete, tad pietiks ar minimālo, vai arī vispār var nepelnīt. Ja sieviete sievietei daļēji, kaut kas jāiegulda ģimenē, tad 500 uz rokas. Ja sieviete grib pilnībā būt pastāvīga, ģimenē ir modelis visu uz pusēm, sieviete vēlas krāt, pirkt lielus pirkumus, ceļot, tad sākot no 750. 2020-02-21 11:01

Mailija    5 Nu vismaz tik daudz,lai nav jāprasa nauda dāvanai,kad vīrietim ir dzimene!:D 2020-02-21 11:06

marselis  1 3 ...sievietei butu "japelna "viens vienigais-,tas ir amats,profesionalitate,neatlaidigs 24h darbs-,
BUT,KLUT PAR TADU ,KURU MILETU-,KURA BUTU CIENIGA MILESTIBAS.

Aizrunajoties par Miletibu,iemilesanos , biezi vien kadai no pusem ir vilsanas un tiek uzdots retorisks jautajums:"kadel es vin-/a kadreiz iemilejos,"pilnigs sviests,suds"",ar to uzrodas jautajumi par abpusejiem ieguldijumiem,naudam,materialam vertibam,to sversana un dalisana!
Vai biezi ir nacies dzirdet stastus par Milestibu,iemilesanos , kad nav ne "kripatinas "parmetumu,nolieguma? kad nav ko dalit,pieprasit,parmest!
Parmetumi sevi iesledz daudz jautajumu-,viens no tiem:" -cik butu tev japelna"
2020-02-21 11:33

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu