Gribētu zināt kā jūs šo attaisnosiet

"Tikai par diviem procentpunktiem palielinājies reālais stundu skaits gadā, kuru tiesas piešķīrušas tēviem. Ja iepriekš tie bija 13%, tad tagad tie ir 15% no stundām gadā jeb joprojām sestā daļa no savas atvases bērnības." - salīdzinājums starp 2017.g. un 2020.g.
Te nav runa par tiem, kas negrib satikt, audzināt savu bērnu - te ir runa tikai par tiem, kuri grib to darīt - tie iepriekšējie līdz tiesai par šīm lietām nenonāk.

Jautājums abiem diviem:
sievietēm - alimentus ta gribam saņemt par pilnu laiku vai ne? Kāpēc statistika rāda ka bērnu gribam nošķirt pilnībā no tēva? Tie 15% šobrīd jau ir izlīgums nevis tas ko sieviete vēlas!
vīriešiem - a kāpēc statistikā neparādās šī jūsu "sievieti var izčakarēt tiesā tā ka nu tikai"? Kaut kā baigi izskatās ka viss notiek tieši pretēji.

Kāds te pa vidam aizstāvēja feministu juristus stāstot ka panākot normālas saskarsmes tiesības vīriešiem - sestā daļa skaitās normāli?


Avots: https://www.lsm.lv/raksts/zinas/zinu-analize/bezmaksas-mediacija-gimenes-stridos-nav-lidzejusi-vient
ulajiem-teviem-satikt-biezak-savus-bernus.a374006/

elfu_mazulis  5 16 Esi kādreiz dzirdējis tādu vārdu kā demagoģija un pilnīgs loģikas trūkums? Lai spriestu, vai tas skaitās loģiski, būtu loģiski norādīt arī datus, cik "tētu", ja lieta nav atrisināta pie notāra un nonāk tiesā, vispār vēlas piedalīties šo bērnu audzināšanā.
A ja nu viņu ir mazāk, kā tie 15%?
Izskatās pēc klasiska varianta: es ticu tukai tai statistikai, ko pats pasūtu. Jo datus javna interpretē tā kā tev ir izdevīgi.
2020-09-13 23:38

Chris1986  13 3 Nu, nevajag vīrietim censties pildīt sievietes funkcijas - jāmācās no lauvu tēviņiem - sunul, vinul, pašol daļše. Vīrietis ir savā būtībā lemts mūka-vientuļnieka liktenim. To daketris Rudzītis rakstīja, ka pēc bērna piedzimšanas vīrietis tiek izspiests no šī trijstūra, kā vairs nevajadzīgs. Nevajag iet pret dabu 2020-09-13 23:46

elfu_mazulis  2 11 Reds
Es redzu to, ko redzu.
Datu interpretēšanu SEV izdevīgā veidā.
Piemēram, tu pieņem, ka vairāk laika tēvam ir automātiski sievietei nelabvēlīgs lēmums :)
Tu katru lietu izpētīji, lai tā apgalvotu? Es zinu ģimenes, kur tā ir naivas sievietes vēlme. Kas tic, ka var ar varu būt mīļš. Nevar diemžēl.
2020-09-14 00:26

SmalkaisStils    12 Visdrausmīgākais tajā visā ir tas , ka vecāki savu konfliktu risināšanā, naidā izmanto bērnu kā līdzekli lai otram ieriebtu vai sāpinātu ! Tas ir zemiski ! Noliekat mazo cilvēku par prioritāti viņa sajūtas, laimi. Kā viņš jūtas, ko viņš domā ? Varbūt tad mainīsies arī jūsu - vecāku attiecības. 2020-09-14 09:15

Aelita  2 1 laiks un nauda ir vērtīgākie resursi. resursi vienmēr ir ierobežoti. sniedzot tos vienas gadījuma dāmītes mazulim, citas dāmītes var nekavēties džekam uzlikt štampu "lietots", a to i "izlietots". 2020-09-14 09:18

Mikko    4 Nemakat Jús dzívot un viss 😌
Tiesas, piedzít, alimenti...
Fui!
2020-09-14 09:21

AivarsN  2 4 Tādas lietas nevar atrisināt tiesas ceļā. Katrs gadījums ir atšķirīgs. Ja tēvs ir bezdarbnieks, viņš var atļauties šos 15% sava laika pavadīt ar bērniem. Taču ja viņam ir arī sava ģimene un strādā vairāk, kā oficiāli pieņemts, tad brīvais laiks ir jāsadala uz visiem mīļajiem cilvēkiem, lai neviens nejustos apdalīts. Un ja vēl abām ģimenēm ir nepatika vienai pret otru, bērni tiek noskaņoti pret tēvu, tad tēvs vispār atrodas kā starp diviem dzirnakmeņiem. Ideāli būtu, ja visi spējīgi saprast viens otru un bērni var vienmēr satikt savu tēvu, kad tas viņiem nepieciešams, nevis kad tiesa to piešķīrusi.
Jo sarežģītāka likumdošana, jo vairāk netaisnības. Tāda nu ir šī demoniskā iekārta, kur visu regulē likumi, nevis vienkārši cilvēcība.
2020-09-14 10:00

Kaskaade  2 2 Visticamāk esi neveiksmīgs jurists, ja vicini virs galvas nepārbaudāmu statistiku. 2020-09-14 10:02

Siva      baigi traki dažiem dzīve paiet, bet nekas, vismaz nav garlaicīgi. 2020-09-14 10:09

Mikko    2 Jums kã jau vairumam Pirmdienas iesãkas depresívi un ar neizvédinãto sviestu galvãs!
Šito palasot vemt gribãs!
2020-09-14 10:51

av2    3 Ha, ha, taisniibu lielo sagribeejaas? Ideaali nebuus nekad. Un arii godiigi nebuus nekur nekas . Pasaulee .....nu nav taadas vienas lielas patiesiibas, kas vissu atrisinaatu. Pierodi, ka taa vienkaarssi ir, un viss. Baudi to, kas tev ir dots, un dod arii citiem.
Nezinu, laikam vienkaarssi daudzi cilveeki nemaak palikt........ cilveeki arii peec sskkirssanaas. Tas nav.....nu nav normaali, un man to ir gruuti saprast.
2020-09-14 11:08

Kaskaade  1 1 Nu vienā lietā forshajiem, mhdogiem uc varu piekrist - pilnīgi slimas uz galvu sievietes nenievā karā ar bērna tēvu kā galveno un vienīgo līdzekli izmantot savus miesīgos bērnus. Infantiliem vecākiem infantilas problēmas.

Jebkura statistika ir izšaubāma, atceries to.
2020-09-14 11:14

Mikko    1 Nemãk dzívot un viss!
No tã arí rodas visas šis negãcijas!
Un Tãdãm simtsprocentigi nekad, nekur un neko neizdosies izveidot no jauna!!!
2020-09-14 11:23

Ladybug    5 Lasot, dzirdot par un ap tās "peripētijas" par uzturlīdzekļiem, tētīšiem un ļoti naudu gribošām māmiņām, skaidrs ir viens , ka tajā ,kad sākas visa "šlura"( lasīt- uzturlīdzekļu piedziņa, tikšanās laika nozīmēšana ar bērnu, utt. ) , BĒRNS un viņa intereses vispār netiek ņemtas vērā. Ir tikai egoistiskais pieaugušo - man vajag! Pieaugušie cilvēki vienkārši viens otru "čakarē", tā vietā , lai mierīgi visu apsvērtu, kas patiesi būtu būtu labāk, vajadzīgāk viņu atvasei (-ēm). 2020-09-14 11:24

elfu_mazulis  2 7 Reds
Demagoģija :)
Tik ieciklējies uz savām tiesībām, ka pat nesajēdz, ka tie ir arī pienākumi.
Palasi, ko te raksta vīrieši - viņiem jaunā dzīve jātaisa, kādi bērni. Apsola, ka būs un mammai atkal jādomā kā paskaidrot, ka tētis netika uz tēvu dienu, dzimšanas dienu, vai kāpēc vienkārši neatbrauca.
Prieks protams, ka valstī situācija mainās uz labo pusi, bet pāris izņēmuma gadījumi, kas vēlas un nedabū diemžēl ir nospiedošs mazākums. Pamatā viņi nevēlas, ne tos bērnus,ne alimentus, neko. Un tie kas vēlas lielakajā daļā gadījumu racionāli vienojas pie notāra. Kopā, tā kā labāk bērniem.
Ne jau sievietes ir tavas skumjās statistikas ļaunuma sakne.
2020-09-14 12:05

Forsaakais  5 2 Sievietes nekad neatzīs šāda veida netaisnības. Tāda situācija, ka tiem vīriešiem, kuri grib iesaistīties savu bērnu audzināšanā materiarhālā tiesu sistēma piespriež tikai 15% saskarsmes laika, sieviešu uztverē vienmēr būs norma. Viņām nepiemīt loģiskā domāšana tracidionālā adekvātā izpratnē. Diemžēl. Es agrāk domāju, ka tas ir vienkārši kaut kāds aizspriedums, bet, jo vairāk tu mēģini komunicēt, jo vairāk tu saproti, ka tā ir patiesība. Viņām ir īpaša "loģika" - visa uztveršana un interpretēšana caur savu personīgo interešu prizmu. Ja kaut kas ir izdevīgi viņai, tad tas ir arī labs, taisnīgs un visādi atbalstāms, ja kaut kas neatbilst, tad tas ir netaisnīgs, slikts un neatbalstāms. Tad ir manevrēšana un demagoģija. Ko mēs šeit spilgi arī varam redzēt. Problēma ar šiem 15% saskarsmes laika ir tā, ka sievietes no tiem šķirtajiem vīriem vēlas iztirgot vairāk materiālus labumus, kā argumentu izmantojot šo tikšanos. Gribi tikties - maksā tik cik es prasīšu. Ja nē, bērnu neredzēsi. Tas ir merkantilisms un egoisms. Viennozīmīgi. Viņai tā bērna pilnvērtīga attīstība ir pie vienas vietas, pats zini kuras. Viņai galvenais ir nauda. Un tiko tu parādīji vājo vietu - šajā gadījumā emocinoālo pieķeršanos saviem bērniem ( protams, ja tie patiešām ir tavi, ko var apstiprināt tikai DNS), tā viņa to izmantos 100% savās interesēs. Kā jau esmu teicis - cieš labie, apzinīgie un atbildīgie vīrieši. Tāpēc labāk ir nebūt ne labam, ne apzinīgam, ne atbildīgam. Nepieķeries tam, kas nav tavs ( viņas vienmēr dzemdē tikai un vienīgi sev), un, ja šķīries, nomaksā tos mininālos un neliecies ne zinis. Ja baigi vajag tev to sievieti un ģimenes dzīvi - kāp uz grābekļa Nr.2, bet nemēģini atgriezt to, kā nav bijis ( tā ir ilūzija, ka tur baigi viss labi jums kādreiz bija), tāds būtu mans ieteikums visiem aļņiem. 2020-09-14 13:21

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu