Vai vienmēr vajag zināt visu patiesību?

Ja to uzzinot var iestāties dzīve pirms un pēc.Kādai manai draudzenei bija laimīga ģimenes dzīve,mīlošs,uzticīgs vīrs,nu vismaz viņa pati bija par to pilnīgi pārliecināta.Bet tad labi cilvēki tā sakot atvēra acis,ka tam vīram ir vēl viena sieviete un pat ar bērnu kas sadzīvots viņu kopdzīves laikā.Kā arī ka vīrs visu šo laiku ik pa laikam tikās ar to sievieti,kad it kā devās komandējumos.Tagad par to visu ir šokā un nezina ko darīt.Jo ir kopēji mazi bērni un protams iedzīve.Vīrs gatavs dzīvot tāpat kā agrāk uz divām ģimenēm,bet draudzenei gan nekas vairs nebūs kā agrāk.Saka ka labāk nebūtu par to zinājusi.Nez ko darītu citas sievietes tādā situācijā?Izšķirtos vai tomēr paliktu bērnu un iedzīves dēļ?Un ja pat paliktu.Vai varētu vēl likties kopīgā gultā?Par cik viņai ir mazi bērni,tad finansiāli ir atkarīga no vīra.

Chris1986  4 2 Viss ir tikai cilvēku galvās. Apkārt esošā pasaule neeksistē, tā ir paša izdomāta 2020-10-27 16:31

Felde  2 35 Labak ir zinat! Gultaa neliktos! Kopdzivi neturpinatu! Bernu del tas nav jadara! Finansialas problemas ir risinamas,un virs ir lidzatbildigs,tapec maksas uzturlidzeklus! Arii pasai jasak saprast,ka nedriksti but no kada atkariga,tapec jasak domat-ka pelnit naudu un sevi uzturet! 2020-10-27 16:35

hjuumans  1 15 tas ir rezultāts.
vai nebūtu vietā uzdot citu jautāju? ja viņa zinātu LAICĪGI?
krāpšanas ir bijušas vienmēr, bet arī uzticība.
vai cilvēks, kas negrib zināt patiesību, atteiktos arī zināt patiesību, kas ir laba?

ir rakstīts:"iepazīstiet patiesību un tā jūs padarīs brīvus."

bet ir nepatīkama patiesība. vai atsakoties to iepazīt cilvēks riskē nezināt arī to, kas ir labs viņa dzīvē? tā ir daļa no atziņas. ne jau aiz gara laika ir izteikta cita fundamentāla doma: "līdz ar atziņu nāk skumjas."

cilvēka garš, kurš ir pieaudzis, zina arī esības ēnas puses. finālā, nekur nevar noslēpties. no nelaimes vai likstas nav iespējams aizbēgt - tā noķers. ir tikai viena iespēja. saņemties, pārdzīvot, mācīties.

vai viņai turpināt dzīvot ar krāpnieku. viņš skatījās viņai acīs, viņš gulēja ar viņu naktīs kopā. un viņš meloja viņai sejā. padomā, cik manipulatīvam cilvēkam ir jābūt, ja pēc visa tā, viņš piedāvā viņai to, ka viņš turpinās un viņa pieņems.

es nedošu padomu, ko viņai darīt, es uzdotu šos jautājumus, jo katra cilvēka dzīve ir tā cilvēka ceļš. viņai pašai ir jāatbild uz kritiskiem jautājumiem savā dzīvē. tā ir skatīšanās patiesībai acīs. lai kāda tā būtu. bet tikai tā ved pie brīvības.
2020-10-27 16:35

Kaskaade    13 Mazāk zini, labāk guli, tas nu gan fakts.
Katram sava izvēle, ko darīt ar uzzināto. Citi uzreiz to asti cērt, citi ar gadiem pa gabaliņam. Bet katram sava psihe un psihes izturības mērs. Kas der vienam, neder citam.
Un ej un sazin, kad klusēšana ir labestība un kad noziegums. Tādēļ tā dzīve, lai katrs pats izstaigā savus elles lokus.
2020-10-27 16:37

Bellatrixa    12 tā tīri pragmatiski pieejot - nu, tu uzzini, visas tur emocijas, razborkas, mazi bērni, skaidrs, ģimene jāsaglabā, mēģinās ar, un kas tad sanāk... tik un tā tu vairs neuzticies, jūti zināmu pretīgumu, sazin ko vēl, un tas viss ir kā lavīna no sniega pikas galu galā - tiešām - TO vajag?! šito visu vnk nav iespējasm aizmirst, nolikt kaut kur nost un vairs necilāt, jo vairāk meģina, jo reālāka iespēja, ka viss ar troksni nāks ārā, un kas tad cietīs - bērni, protams. 2020-10-27 16:51

VECA_PIEPE  3 14 "Vīrs gatavs dzīvot tāpat kā agrāk uz divām ģimenēm,..." (c.)

Nu ko ta tad?!!!,...tad takš draudzenes kreņķis atkrīt pats par sevi- lai viņas vīrs apgadā un rūpējas par abām savām sievām un materiāli nodrošina visu viņa bērnu labklajību.
Draudzenei tik vien kā atliks iegādāties oficiālu mīļāko- kamēr viņas vīrs ar savu klātbūtni aplaimo otro sievu,...draudzeni ar savu klatbūtni, lai aplaimo viņas mīļākais!

Iesaki savai draudzenei, lai viņa ar vīru noslēdz abpusējas sadarbības vienošanās līgumu šāda veida ģimenistiskā idillē...un, lai šo līgumu apstiprina zvērināts notārs.
Tavas draudzenes vīrs, par šādu viņas piedāvājumu būs starā! :DDDDDDDDDD
2020-10-27 17:09

Piparkuka      Vai tādu nevar iesūdzēt tiesā??!! Redz kur ir reāls piemērs.
Un dzirdu, ka vēl daudzi tādi ir...
2020-10-27 17:11

Piparkuka  1 2 Jā, 100% piekrītu Piepei- ir jāmeklē "savs" vīrs jeb vīrietis. Un moteikti tāds ir, ja jau mazi bērni, tātad jauna. Atrast vīrieti, lai tas "lohs" gādā par ģimeni. Teikt viņam kaut ko nu gan nav obligāti!:) 2020-10-27 17:15

DanaL  3 4 Nu ja viņa pēc visa uzzinātā var uz viņu paskatīties bez vemšanas, tad, iespējams, viņa samierināsies.
Labāk tiešām nezināt, lai gan naivi būtu iedomāties, ka ar laiku to pati nesaprastu.
2020-10-27 17:34

Epifanija  6 9 Nešķirtos, bet ieviestu mīļāko!🥂🍓 2020-10-27 17:49

VECA_PIEPE  1 2 uz to #17:24

Nu a es ta par ko?
Nu, bet protams, ka draudzenes vīrs, padzirdējis viņas piedavāto "ģimeniskās idilles līgumu" būs šokā- ta, lai nu ko, bet ko tādu viņš, viennozīmīgi, ka atteiksies pieņemt.
Acīmredzot, ka Tava draudzene attiecībās ar vīru, ir pieļāvusi sev nodarīt pāri, tāpēc viņš arī atļaujas izrādīt necieņu pret viņu.
Šādā variantā, Tavai draudzenei saglabāt ģimeni, lai arī tas būtu patiesas mīlestības vārdā,...nelīdzēs ne viņas lūgšanās, ne viņas punķi, ne asaras.
Jā, var mēģināt saglabāt ģimeni (es pieļauju arī to, ka VAJAG censties to darīt),...bet to var darīt tikai ar vēsu prātu,...lai arī cik emocionāli smagi tas viņas sirdi neplosītu.

B.De Endželisa
"Noslēpumi, kas ikvienai sievietei jāzina par vīrieti." un
"Ko sievietes vēlas, lai vīrieši zinātu."

Abas šīs grāmatas, jau savu 20gadu atpakaļ sarakstīti autordarbi, bet arī šodien ļoti aktuāla lasāmviela, ko labprāt ieteiktu izlasīt ik katrai meitenei un ik katrai sievietei.
Ticiet, ka šīs grāmatas lasot, jūs velti savu laiku nebūsiet vējā palaidušas un lasīsiet tās ar interesi.
2020-10-27 18:00

elis25    8 Labāk zināt,viennozīmīgi. 2020-10-27 18:13

Tessa  5 10 nevar nezinat. nekad nenoticešu, ka sieviete nejut, ka ir cita. it īpaši ja cilvekam, kuru tu paziisti loti labi, paradas jutas pret kadu citu sievieti, noslept to nu nekadi nevar.
cita lieta, vai grib zinat, vai dziivo ka strauss ar galvu smiltiis. attaisnojot to ar berniem, ienakumu neesamiibu, lizingiem, hipoteku utt, utjpr.
tadai sievietei nav pašcienjas. ibo otru neizlabosi un neparmainiisi, nebus ši, bus cita. un berniem ir vismazak vajadziiga nelaimiiga mamma.
2020-10-27 18:54

Ginese  6 4 .....izklausās,ka rakstītāja ir tā pati-draudzene-..... Un tā otra zin??? Lai vecis nopērk lielu māju un visi dzīvo draudzīgi mierā un mīlestībā. 2020-10-27 18:56

LaskovijMerzavec  3 6 Neviss autore ir draudzene, bet gan pati sieva:)

Ko nozīmē, finsāli atkarīga??? no 1.5 gada vecuma bērnu var bernudārzā un pelnīt.
2020-10-27 19:10

Caune    4 Izvelētos zināt. Bērni aug ātri un rokas kļūst brīvākas. Arī kājas. Ja ir vecāki, kuri var palīdzēt un atbalstīt, tā ir puse no veiksmes stāsta. Jāizvēlas vai nu sevi, vai attiecības ar vīru. 2020-10-27 19:27

Chris1986  7 9 Kārtējais sirdi plosošais pastāstiņš par neliešiem vīriešiem un baltajām un pūkainajām sievietēm, kur sanākt vientuļniecēm un izmest savu apvainojuma akmeni dotajā virzienā :D
Es tik ceru, ka piepja ieteiktajās grāmatiņās ir pateikts, ka 95 % precēti vīrieši labprāt aiziet pa kreisi vai ļoti to vēlas, bet neuzdrīskatas dēļ sava slinkuma un bailīguma. Tāda vnk ir vīrieša daba. Tā kā, ja vēlaties dzīvot kopā ar vīriešiem, tad vnk rēķināties, ka tā būs un tas nav nekas sevišķs. Nevar prasīt, lai vilks pārtiek no zāles. Un tie "godīgie" vnk nav pieķerti. Nē, nu ir jau arī izņēmumi, bet tie tikai apstiprina likumus
2020-10-27 19:28

Chris1986  3 12 nu, lāb, visticamākais scenārijs, ka viņa padosies "draudzeņu" spiedienam un izšķirsies. Kāda tad ir viņas tālākā perspektīva? Dzīvot vienai ar bērniem, pārtikt no gadījuma seksiem, un vecumā barot podjezda kaķus. Vai otrs variants - dzīvot kopā jauniepazītu vīrieti, kas piekrāpis kādu citu un tāpēc padzīts 2020-10-27 19:33

Tessa  5 10 torpedi, tada ir tizleņu un infantu daba, ne viiriešu. Ists vecis nekad nebus aitu bara.
lai ka tev tam negribetos piekrist, tadi pat ir daudz, kuri nekrapj un kuri ir arii citadi cienjas verti.
a tadi, kadus tu apraksti, ta arii mekles visu mužu princesi uz savu zirniti.
2020-10-27 19:34

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu