Kolekcionēšana var sākties!!!

Atveru delfus , bet tur kārtējais veiksmes stāsts spoguļojas pretī , man pašam pārsteigums ,ka tik ātri to jauno vīrusa britu paveidu atgādāja līdz mums , bet nu jau jādarbina lidmašīnas un jālido pakaļ uz Japānu ,lai pilna kolekcija, tur tomēr ceļš garāks.

Kad pirms dažām dienām ziņoja par lidojumu atļaušanu uz visām pusēm ,turklāt arī uz Britniju , uzreiz sapratu ,ka mērķis ir nomedīt un atvest to dīvainā paskata mamutu mūsu tautai aptaustīšanai.
-Tieši tas pats notika septembrī ,kad pienāca signāli ,ka rietumos otrais vilnis sācies ,mūsējie iedarbināja lidmašīnas un devās medībās , nevar tak ļaut vīrusam pašam atnākt - citādi atnāks nabags novārdzis un nespēs izplesties.

Es tomēr naivi šoreiz cerēju ,ka to lidošanu atļāva dēļ tiem ,kuriem tās milzu prēmijas tika iedotas ,lai šie varētu aizbraukt uz Spāniju paslēpot.

Ja jau lidosta vaļā ,tad jau laikam nesagaidīšu to brīdi ,kad Kariņš to infekcijas perēkli Rīgu aizklapēs pavisam ciet, lai šamējie izbauda adrenalīnu (to jau pavasarī bija jāizdara ,ja jau vīruss tiešām tik bīstams)...

Tagad būs iemesls uzlikt jaunus ierobežojumus , kā smakšanu maskās arī uz ielas, dažādus aizgalda likumus , piespiedu brīvprātīgos darbus un rīcības utt....
Jau pirms dažām dienām bija informācija par jauno paveidu ,bet tad pēkšņi noliedza ,laikam nebija vēl saskaņojuši vai kādam atbildīgajam paprasījuši atļauju, nedrīkst tak apsteigt plānu...

Starp citu šodien DeFakto skatījos, interesanti ,kad policiste bez sejas maskas tuvojās visiem prasīdama dokumentus nakts mājsēdes laikā. Laikam baidījās izbaidīt ļautiņus ar masku, kuri meklē atslēgas un uz galvas esošās cepures!

Ota      mūsu pilsētiņā viss pa vecam, distancējos tikai tad, ja rindā pēdējā. 2021-01-11 00:34

Heleena4      Pēc valsts vadītāju rīcības nevar saprast, vai vīruss ir bīstams, vai tomēr nav. Secinājums - ja ir izdevīgi, ir bīstams, un ir gadījumi, kad tomēr nav.
Ja saprot, ka būs jāiegulda lieli līdzekļi, piemēram, slēdzot pirmsskolas iestādes, jo mazo bērnu vecākiem būtu jāmaksā pabalsti sakarā ar piespiedu būšanu mājās, tad labāk lai viss darbojas. Neskatoties uz to, ka pirmsskolas iestādēs distancēšanās nav iespējama, visas lietas ir kopīgai lietošanai.
Ir iespējams iegādāties pārtikas un pirmās nepieciešamības preces, tajā skaitā alkoholu un cigaretes. Bez alkohola un cigaretēm tik tiešām nevar dzīvot. Domājot par iedzīvotāju veselību, vajadzētu būt pieejamam visam, kas ļautu vairāk laika pavadīt ārā, piemēram, ragavām, slēpēm, vismaz ziemas apğērbam, apaviem.
Valdība ļoti rūpējas par covid 19 izplatības ierobežošanu - ieviesa "mājsēdi" nedēļas nogalēs laikā, kad lielăkā daļa iedzīvotāju tāpat neiziet no mājas.
Kaut ko viņi dara - meklē vainīgākos no vainīgajiem, kašķējas. Droši vien, nevar kaut ko sadalīt vai kādam, kas grib ko izpaust, aiztaisīt muti.
2021-01-11 00:42

JOHAIDI21      Pilnīgi piekrītu Heleena4,jo tas ir pilnīgs feiks,ar to Covid. Izrādās,ka arī tās maskas ir derīgas lietošanai tikai 2 stundas !!! Un ko tālāk?????
Es dzīvoju un strādāju Anglijā,un vēl neesmu redzējis nevienu slimo ar Covid !!!!! Lietuvieši stāsta,ka ja kāds nomirst,tad tuviniekam tiekot piedāvāts apglabāt nelaiķi par brīvu,ja tikai tuvinieki piekritīs diagnozei-Covid19
Tā kā pasaules internetu un onlineshopingu ir sagrābuši globālisti,tad parēķiniet kādas fantastiskas summas rauš starpnieku bankas un interneta veikalu kompānijas,kā Amazone vai DHL, u.t.t.
2021-01-11 01:13

Ota      Covid nav feiks. Ja zinātnisku infu neuztverat, paskatieties ziņu lapās, cik slavenu latviešu pēdējā laikā nomiruši.
Bet ar mRNS potēties MANUPRĀT, varbūt kāds domā citādi, vajadzētu tikai totālai riska grupai, pārējie labu attiecību vārdā ar EU dabū izziņu no lojāliem tautiešiem un gaidām, kad gatava tā vakcīna bez gēnu inženierijas. punkts.
2021-01-11 01:26

Heleena4      Vīruss kā tāds ir, daži izslimo viegli, citi smagi, bet runa ir par valdības attieksmi. Nenoteiktība, mainīgie lēmumi, neiedziļināšanās to, kas palikuši bez darba sakarā ar pakalpojumu sniegšanas un tirdzniecības ierobežojumiem, problēmu risināšanā, pašu parādīšanās sabiedrībā bez maskām... 2021-01-11 01:48

JOHAIDI21      Kuri tad Latvijā ir tie "slavenie" latvieši????? :-)))))))))
Plānā galdiņa urbēji,ielikteņi,jeb "Par" členi ???? :-))) Ievērojami cilvēki rada ievērojamas vērtības! Kas gan Latvijā ir tāds radīts lai tas būtu ievērojams? Neesmu skeptiķis,ne arī nihilists ,bet reālists.
Pasaules ziņas gūstu no BBC News un konkrētu zinātnieku un mediķu intervijām.
Jautājuma būtība(matemātika nekad nemelo) ir mirušo skaitsLatvijā. Pēc statistikas ziņām ,tad lavijā mirstība ir samazinājusies ,salīdzinājumā ar pirms Covid periodā. Kā to izskaidrot? Un kā tad ar to statistiku,kuru daudzus gadus propogandēja "latvijas slavenības" piedraudot,ar to,ja iedzīvotāji neveiks gripas vakcināciju,tad visiem būs "kirdik". Tātad...lur pazudusi klasiskā gripa? Un ja klasiskās gripas mirušo skaitam pievieno klāt Covid upurus,tad faktiski Latvijai būtu jāizmirst pāris gadu laikā! Bet,johaidi,kā tie letiņi dzīvi,tā dzīvi.
p.s. es jau izslimoju Covid ilgi pirms to publicēja presē. Trīs nedēlās uz paracitamola,nogurums,dziļš klepus,sāpīgs,bet citādi gripa kā jau gripa.Jā,Anglijā tā bija epidēmijas formā,bet kā redziet...visi esam dzīvi! Vai ir argumenti?
2021-01-11 01:59

Vaukskis      JOHAIDI21, tas, ka sejas maskas ir derīgas lietošanai vismaz 2 stundas vai kamēr kļūst mitras, mums Latvijā zināms no sociālās reklāmas rullīša par to pareizu lietošanu jau kādus 9-10 mēnešus. Tālāk jānomaina pret citu, iepriekšējo izmetot ārā vai izmazgājot atkārtoti lietojamo vismaz 60 grādu temperatūrā, izgludinot un tad atkal lietojot stundām ilgi.
Es strādāju vidēji lielā uzņēmumā Latvijā un mums ir divciparu ar Covid-19 inficējušos skaits. Pirms kolēģis pārgāja uz attālinātā darba režīmu, pastāstīja, ka saslimuši pāris tuvi cilvēki un arī kaimiņi. Es neesmu redzējis tos slimniekus savām acīm, taču arī nealkstu. Tev Lielbritānijā ir paveicies!
Medicīnas aprindās slavens latvietis, kurš nomira pēc inficēšanās, bija P. Stradiņa KUS infektologs Pauls Aldiņš. Viņš bija viens no HIV, imūnsupresēto pacientu un vīrusa hepatīta modernās ārstēšanas pamatlicējiem pie mums. Cits sabiedrībā plaši pazīstams aizgājušais ir mediju eksperts, LU pasniedzējs Rolands Tjarve, kurš bija bijis LTV ģenerāldirektors.
2021-01-11 04:02

tracer      Lai vai mums tas patiktu vai nee.vienigais veids kaa paartraukt to covid ir vakcinaacija.kameer spriedelees visi vai kaitiga vai nee.nekas nenotiks.nu labi.nevakcineesimies.un taalaak?taa arii dziivosim lokdaunaa?ar mirushu ekonomiku?ko juus eediisiet?.ja arii taa vakciina ir kaitiiga taapat nav variantu mums.nav citu iespeeju aptureet to zarazu.vakcinas noliedzeeji luudzu konkreetus riiciibas plaanus kaa aptureet covid studijaa..p.s zviedriju nepiesaukt.tur koldauns no shodienas.un mirusho daudz vairaak kaa blakus valstiis.konkreetu ieteikumu gaidu no noliedzeejiem. 2021-01-11 04:57

Mikko      Apturét var apturot vispãréjo músu tautas mentalitãtes idiotismu!😌 2021-01-11 06:44

Heleena4      Par vakcinēšanos. Es negribu vakcinēties, jo nezinu, kāda būs mana organisma reakcija uz vakcīnu, nav laika spēlēties. Man jāizaudzina savi 4 bērni.
Man liekas savādi tas, ka, pēc slimošanas ar covid 19, imunitāte izveidojoties tikai uz dažiem mēnešiem.
2021-01-11 08:22

Ota      Par imunitāti galvenokārt atbild organismā vēl ilgi pēc inficēšanās cirkulējošās antivielas igG. To titrus pret konkrētu antigēnu iespējams viegli noteikt. sars cov-2 vīrusa gadījumā specifiskās antivielas pret kādu no vīrusa antigēniem (gan jau atkal virsmas:) tiekot konstatētas maksimāli pāris mēnešus pēc inficēšanās. Izsīkstot tām, neparādoties tām vairs analīzēs, uzskata, ka imunitāte beigusies))
Neesmu AivaraN māsa un galīgi ne sazvērniecības teoriju piekritēja, kā arī amerikāņus cienu viņu zinātnes attīstības dēļ.
Bet vēl vairāk cienu savas & tautiešu cilvēktiesības. Ir tiesības nepaņemt bezgarantijas preci, vēl jo vairāk, ja tas ir zāļu līdzeklis. Nu un interesanti, kā viņiem tur iet ar to tradicionālo, veselībai nekaitīgo vakcīnu radīšanu? Savējiem gan jau pietiks, bet pasaules pilsoņi vidējie pagaidām lai patestē gēnu inženierijas produktu? Mums jādara tas, ko iesaka es=de, bet de godīgi atzīst, ka jādara tas ,ko Lielais Brālis liek. Atcerieties, kāda ir cīņa ar ērču encefalītu, kam smaga norise akūtā stadijā? Slimais saņem asins plazmu ar jau gataviem imūnglobulīniem. Varam 3reiz minēt, vai tāds Bils G. ko tādu nevar dabūt jau šon attiecībā uz covid. Tad vēl patiniet brīnišķīgā raidījuma "Aizliegtais Paņēmiens" ierakstu, nezinu, kurā minūtē, slinkums skatīties vēlreiz, kur akadēmiķis Tārs, biomedicīnas centra vadošs darbinieks teic, ka mRNS vakcīnas (Pfizer un BionTech, kā arī Moderna) neradot ģenētisku risku, t.i. risku bojāt cilvēka genomu. Par Astra Zeneca un Sputnik viņš bija mazāk drošs. Kā tad tā? Pfizer mRNS vakcīnas dod pavēli, lai CILVĒKA ŠUNAS SĀK IZSTRĀDĀT OLBALTUMU, bet Astra Zeneca vakcīnas dod pavēli šādu olbaltumu izstrādāt adenovīrusa šūnām , tikko tas iekļuvis cilvēka organismā. Tāpēc biomedicīnā neizglītotam cilvēkam kā man šķiet, ka riskantāk var būt tieši tas variants, kur pavēle tiek dota mūsu pašu šunām...un, iespējams, testēšana notiek šeit un tagad...
2021-01-11 10:45

edding      Protams, ka Covid nav feiks. Tas ir vīruss, līdzīgs gripai, viens izslimo viegli, cits nomirst.
Vai no UK vajadzēja reisu, domāju ka nē, bet gan jau Airbaltikam nagi niezēja pavizināt ar dārgām biļetēm. Ja ļotenē laida tikai ar negatīvu testu, tad kā vīruss nokļuva LV? Tagad visiem, kuri kāps Airbaltika lidmašīnā, vajadzēšot testus. Neredzu tam pilnīgi nekādu jēgu. Tikpat labi varēja iztikt ar temperatūras mērīšanu, tas būtu precīzāk, nekā 72 stundas vecs tests, kura veicējs jau lidostā, sabiedriskajā transportā un vēl šur tur to vīrusu sagrābstīt paspējis.
Par bēru apmaksāšanu- dikti gribētos zināt to sponsoru vārdus. No kādiem fondiem ņemtu tos tūkstošus?
2021-01-11 11:07

JOHAIDI21      Ok! Es saprotu,ka nacionālais gļēvums ņem virsroku pār jebkuru loģiku. Bet kā tad būs arto klasisko gripu,no kuras apmirusi pues Latvijas iedzīvotāju?????? Tad ko,tagad vajadzēs visus "uzsēdināt uz adatas" un pārtikas vietā izdalīt tabletes?????
Latvija ir kā dreifējošs kuģis bez komandas. Latvijā nav valdības un visa politiskā vara pieder Briseles emigrantiem no Āzijas valsts.
Kāpēc gan neievieš globālu robežu blokādi,reģionālo blokādi???? Kāpēc lopu mēra laikā,pat pie komunistu režīma ,tika izmantota armijas palīdzība lai pilnībā lokalizētu infekcijas skartās teritorijas?
Kāpēc gan atļauj tiem plānā galdiņa urbējiem,izsalkušajiem pēc pasaules apceļošanas,vazāties pa pasauli?
Kāpēc gan bērniem tiek radīti visi apstākļi lai viņi varētu inficēties,argumentējot to ,ka maziem bērniem ir spēcīga imūnsistēmas aizsargfunkcija? Un kā tad paliek ar tiem cilvēkiem kuri paši neslimo,bet ir infekcijas pārnēsātāji????Vai kāds tīšām grib iznīcināt nāciju,iznīcinot mūsu bērnus? Jo jebkura iejaukšanās DNS var radīt ģenētisku kroplību pēcnācējiem.Un tieši vakcinācija ir šis pimais solis.
Kāpēc gan Anglijā ekonomika plaukst,bet Latvijā grimst?? Kāpēc Anglijā sejas maskas ,darbavietās,tiek izdalītas bezmaksas,bet Latvijā katram individuāli jārūpējas (protams ar izņēmumiem).
Un ko gan ir devusi pētnircība HIV apkarošanā,ja rezultātu nav.Un vai tikai HIV nav personīgās higiēnas neievērošana,vai tā nav sabiedrības parazītu ievazāta slimība?
Un kāpēc gan.......oi,oi,oi,cik tādu kāpēc rodas!!!! Un kurš būs atbildīgs par savu nekompetenci ieņemamā posteni? Kāpēc Ltvijas saema sastāv no pilnī neizglītotiem cilvēkiem,nekompetentiem un neprofesionāliem valsts pārvaldes darbiniekiem?
Un kāpēc gan tautai ir veselu gadu jāuztur šis rijīgais aparāts,kurš faktiski nefunkcionē?????
Kāpēc netiek atlaista saema ,netika veiktas izmaiņas satversmē,kas norādītu,ka valsts aparātā drīkst strādāt tikai profe
2021-01-11 11:08

Geisha      Es Vācijā strādāju veco ļaužu aprūpē. Visi mūsu vecīši/ večiņas dzīvo sveiki un veseli. Nu jā pārīs nomira, bet ne jau no covida, bet no vēža metastāzēm. Vācija arī sākās vakcinācija, bet pirmos vakcinēs vecīšus. Iespējams, ka arī altenflegerines, jo esam kontaktā ar vecīšiem. Mediķus saudzē un vakcinēs pēdējos. Turpretī Latvijā mediķus vakcinēs pirmos kaut gan medmāsu trūkums ir katastrofāls. Un pat ja tīri teorētiski tās medmāsas kuras ir jau emigrējušas uz citām valstīm atgriezots apakaļ Lv viņas netiktu pielaistas strādāt slimnīcā un nomainīt pārgurušos kolēģus, jo viņam jau nav vairs derīgs Lv sertifikāts. Meiķa diplims ir derīgs jebkura Eiropas savienības valstī, ja esi nokārtojis valsts valodas zināšanas uz B2 līmenī, bet Latvijā nav derīgs, ja tev nav 5 gadu derīgs sertifikāts. Unikums. Tapat kā visi Lv MK pieņemtie lemumi. Brīžiem liekas, ka Latvija ir tā īpašā muļķu zeme, kur likumi tiek peiņemti nevis lai cilvēkam radītu normalus apstākļus darbam un sadzīvei, bet lai izietu kvestu "stulbs un vēl stulbāks". Warum? 2021-01-11 11:14

LaskovijMerzavec      "... es jau izslimoju Covid ilgi pirms to publicēja presē " ... gaida pierādijumus studijā... 2021-01-11 11:51

Sonja      no 11:08
Vai kāds tīšām grib iznīcināt nāciju,iznīcinot mūsu bērnus? Jo jebkura iejaukšanās DNS var radīt ģenētisku kroplību pēcnācējiem.Un tieši vakcinācija ir šis pimais solis
beidziet, bērniņiem nekas nedraud. Kur nu nav riska, tur nav. Viņiem pati slimība nav bīstama arīdzan, var kursēt apkārt kā tās kurjeri
2021-01-11 11:57

JOHAIDI21      Sonja! Kurš gan uzņemsies to atbildību par vecuma cenzu? Līdz kādam vecumam bērni būs imūni pret šo vīrusu? Vai Jūs ?
Un kur ir tie zinātnisko pētījumu rezultāti,kuri pierāda šādas imunitātes esamību????
Un kā tad būs ar infekcijas pārnēsātājiem? Vai bērni arī tādi nebūs,ja viņu vecāki būs inficējušies ar Covid??????
Un to ,ka šī vakcina iedarbojas uz DNS skaidroja paši vakcīnas izgatavotāji,publiskajā sektorā!
2021-01-11 12:07

Sonja      Johaidī! Mums ir jau vismaz gadu ilga pieredze ar šo vīrusu, un Latvijā nav smagi saslimis neviens bērns. No jauniešu auditorijas 12-18 g.v. vēl varbūt varētu kādu slimnieku sagrabināt. Imunitātes esamību līdz ar to pierāda neformālie pētījumi iz latvju ciemu dzīves.
Par vakcīnas iedarbību uz dns. Lūdzu ieliec linku, kur paši vakcīnas izgatavotāji to apgalvo. Imho, viņus nošaut varētu, pat tad presei neatzītu mijiedarbību ar cilvēka dns, pa ja tāds būtu, bet te pagaidām oficiālu pierādījumu nav.
Ir cita lieta, kā jau raidījumā Aizliegtais paņēmiens stāstīja. Astra Zeneca un Sputnik vakcīnas dar tā, ka koronovīrusa rns (koronovīruss pieder rns vīrusu grupai) liek adenovīrusam (tas pieder pie dns vīrusiem) sintezēt pašam uz sevis, t.i. uz adenovīrusa (=dns tipa vīrusa) proteīna izaugumus, tiklīdz tas iekļuvis cilvēka organismā. Tādējādi koronovīrusa rns saka, ko darīt adenovīrusam , kas ir dns vīruss.
Būtu interesanti paskatīties, kāds ir mehānisms histoloģiskā līmenī Pfizer vakcīnai uz cilvēka šūnu. Kā tieši vīrusa rns liek mūsu šūnai sintezēt papildu proteīnus. Domāju, tas ir elementāri
BET MAN IR CITS KO DARĪT ARĪ
2021-01-11 12:57

JOHAIDI21      Daļēji piekrītu,bet jautājums bija...vai bērni var būt vīrusa pārnēsātāji??
Un vēl viens neizprasts aspekts- teiksim herpes vīruss. Vai mūsu imūnsistēma nesajuks prātā ar ko tad viņai karot?
Cik noprotu,tad zinātnei ir izprotams konkrētā gadījuma mehānisms. Bet vai ir kāds kopējs sistēmas algoritms? Vai mākslīgā antivīrusu simulācija arī nav tā pati iejaukšanās DNS ?
2021-01-11 13:34

puuuka      Vīruss ir un būs,kamēr paši nesapratīsim ko daram ne tā,viņš izplatīsies un mutēs un būs atkal jaunas versijas.Pārāk pārapdzīvota, netikla un netīra tā planēta zeme palikusi,pārāk piesārņota:( 2021-01-11 15:16

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu