Tikai ar kritisko domāšanu apveltītajiem.

Iemetiet aci un salīdziniet ar realitāti, ar šobrīd notiekošo. [viens komentārs no DELFIEM] :

"Švābes projekti
Kā piespiest cilvēkus potēties – Davosas foruma vadlīnijas.

Pēdējo 15 mēnešu laikā Davosas forums ir spēlējis daudz lielāku lomu notiekošajā, kā daudzi no mums tam pievērsuši uzmanību. Tagad viņiem ir jauna mahinācija – tās ir vadlīnijas valdībām, kā iemānīt sabiedrībai toksiskās substances, ko viņi sauc par fahcīnu.
Savā nesenajā rakstā Davosas kliķe pavēsta, ka tā sauktās ‘kolektīvās imunitātes’ iegūšanai veselības ierēdņiem jāizmanto ‘reklāmas teorija’, jeb manipulācijas ar to, kā cilvēki jūtas un ko domā par potēšanos, jāizmanto kolektīvu līderi un mediķi, lai izplatītu propaganda un arī jāveic kukuļošana, lai vēl esošos skeptiķus “dabūtu caur vietējo fakcinēšanas centru durvīm”.

Šī viņu teorija darbojas ap efektu hierarhijas pamatiem, kas nosaka to, ka klienti vispirms domā, tad jūt un tad dara. Davosas hunta tic, ka potnieku politikas veidotāji visā pasaulē šobrīd strādā tikai ar tiem cilvēkiem, kuri jau ir ieinteresēti potēšanā, tāpēc viņi piedāvā trīs vienkāršas metodes, kā manipulēt un pārliecināt tos, kuri tajā nav ieinteresēti.

Pirmais solis jeb ieteikums manipulācijas speciālistiem ir ‘zināšanu līmeņa paaugstināšana un dezinformācijas pārvarēšana’ Tas strādā domāšanas līmenī un tas paģēr vietējiem vasaļiem aktīvāk sasniegt un pamācīt skeptiķus caur medijiem, tālruņu zvaniem tieši cilvēkiem, pastu, TV un tamlīdzīgi.

Savos pētījumos davosieši noskaidrojuši, ka cilvēku liela daļa uzskata šīs substances par sasteigtām un to blaknes par tīši slēptām. Patiešām, ļoti labs pētījums. Bet problēma ir tajā, ka viņi nevēlas to tā atstāt, bet meklē veidus, kā cilvēkus piemānīt un iestāstīt, ka tā nav. Vispārzināms fakts, ka īstas potes palaišana tirgū ir vidēji 8 gadi. Bet viņi savas injekcijas palaida jau 11 mēnešu pēc to izsludinātās izgudrošanas, kas arī ir visai apšaubāmi, ja ņem vērā vī

siikaa16  12 24 Saslimšanas gadījumos nevakcinētos vest uz konkrētu vietu un bāzt iekšā. Bez medicīniskās palīdzības. Būs atšķirti no nepareizās (potētās) sabiedrības, varēs klāstīt viens otram lasītos zinātniskos rakstus. Jums jau laba imunitāte, daudzi izdzīvosiet. 2021-07-06 03:09

av2  6 25 A ko Tu cepies? Negribi, nepoteejies. Gribi, poteejies, lai pasargaatu citus. Tiem kam viss ir vienalga par citiem , tak dziivojiet ar savu vienaldziibu.
Goda vaards, apnicis , kad gribi te ienaac, vienmeer priekssaa "saape par poteem". Tiessam?
2021-07-06 05:27

LaskovijMerzavec  3 8 Tās vadlīnijas ir marketinga teorijas pirmā kursa līmenī!!!!


Tiešām ieslēdz kritisko domāšanu…
2021-07-06 07:14

abols23  7 22 Sabiedrība ir piemānīta ar potēm.Teica,ka jāiegūst pūļa imunitāte,visiem potēties! Bet izrādās potētie inficējās un slimo smagā formā,paskataties kas notiek Izraēlā,tiek atgriezti ierobežojumi un nopotēti 80 % iedzīvotāji.Masu mēdiji neziņo par blaknēm un nāves gadījumiem Latvijā.Ja esi saaukstājies,tad pieskaita pie C19 slimniekiem,bet ja vakcinējies un nomiris vai dabūji veselības sarežģijumus,tad ārsti saka: Jāpierāda!-tas nav nopotes! Pārsteidz tas,cik sabiedrība ir kūtra un vienaldzīga,kad tiek pārkāpta Satversme,likumdošana un neievērotas cilvēktiesības. 2021-07-06 08:35

Felde  2 19 Viss jau būtu labi,gribi-potējies🖕,negribi-nepotējies!
Taču mana kritiskā domāšana,ieslēdzas tad,kad-LV oficiālajos medijos....izskan radikāli pretrunīga informācija! Ja neziņa,pretrunas,un manipulācija ar zemu izglītotiem cilvēkiem,izraisa tādu sajukumu,un katru dienu mainās informācija,tas man liek domāt-ir auzas!!!! Un,šādā situācijā,nevienam nav tiesību ko pārmest! Arī es negrasos vakcinēties,esmu gstava aizvētr savu biznesu,jo esmu kategorijā,kuru grasās ielikt obligato kārtā.... Taču konsultējoties ar juristu,skaidri saprotu-tas ir nelikumīgi!!!! NEVIENAM nedrīkst uzspiest!!!! Vai atlaist..pazemināt amatā! Pārcelt uz zemāk atalgotu darbu!
Vakcinēsos tad,ja izlemšu pati!!!! Un,pat miljons-nemainīs manas domas. Skumīgi par bērniem....
Šorīt ziņās teica,ka vācija vēl nevēlas pieļaut bērnu-no 12gadu-vakcināciju... Nevēlas!!!! Tatad,viss nav tik balts kā mālē!!! Arī vakcīnu astra,viņi izņēma no piedāvājuma.
Tapēc katram,kuram ir kritiskā domāšana,pašam jālemj! Lūdzu,vakcinējieties,ok! Bet nespiediet tos,kuri nevēlas! Viss ir tik vienkārši!!!!
2021-07-06 08:43

CoCoSan  5 2 Felde, kā tad tā?! Tu taču pati esi juriste, tu tak oho sniedz juridiskas konsultācijas un vēl pamanies man asi iebilst. Tavs jurists nav no davosas? 2021-07-06 08:58

Felde  1 6 Coco....ironizē vien! 😅
Mani tas neskar.....
.....esmu stabila...
Nelokos vējā😅

Ja kādam sniedzu padomu,tikai personīgi pārbaudītu,un gana svaigu...lai nebūtu pretrunā ar nemitīgi mainīgo likumdošanu.
Nemēdzu ietekmēties no citu viedokļiem...ko nevaretu teikt par tevi...ja jau atceries ko tādu,kas aizskāris tavu lepnumu...🤗
Piedod! 🤭 Tas noteikti nav bijis tīši .. Vai,varbūt,esi no tiem kam vienmēr taisnība? Tik atceries-ne tam taisnība,kurš skaļak brēc...
2021-07-06 09:18

Ljekainiitis  7 7 Kādi Delfi ? Tas no Vasiļevska murguplatformas.lv pārkopēts ... 2021-07-06 09:21

anis    2 Tikai ar kritisko domāšanu apveltītajiem-absolūtajiem disidentiem? Ja ir balts-jāapgalvo,ka melns?
Kā saprotu es-nav pilnībā ne tā,ne šitā! Ir vajadzība ko darīt lietas labad-iesakiet ko sakarīgu un būs jums atbalsts,arī valdībai mazāk neapdomātu rīkojumu...
2021-07-06 09:28

rinkulis  2 9 Sīkā slepenpoliciste nemāk lustru noņemt, bet medicīnas jomā viedoklis spēcīgāks kā dīzeļlokomotīve.
Kad cilvēki potējas pret encifalītu - neviens neliek parakstīt nevienu papīrīti...
Kad jāpotējas pret šo brīnumu - prasa. Skaidrs, kāpēc prasa.

Ja valsts tik ļoti grib sapotēt šaubīgos, tad pavisam vienkārši - apdrošināt katru, teiksim 3 mēnešu periodam pēc potēšanās, par noteiktu summu, kas mērāma ar kārtu 10^6, ka gadījumā, ja šajā periodā iestājas nāve, kas saistīta ar potenciālajām blaknēm (attiecīgi nevis miris CSN, bet no tromba, utml.) valsts piederīgajiem (vai var kārtot caur apdrošināšanas kompāniju) izmaksās šo te summiņu. Viss - put your money where your mouth is. A te loterijas...
2021-07-06 09:34

Sigvarts60  3 10 Ne to vien mēs vēl redzēsim. Palasot mūsu gudro infektologu nemitīgi mainīgās un pretrunīgās atklāsmes, gribas kliegt - vai man un arī maniem bērniem bioloģijas stundās mācot par vīrusiem, vīrusu izplatību, vīrusu slimībām meloja? (to pašu var teikt arī par ķīmijas un fizikas stundām, vērojot Q par globālo sasilšanu un CO2 izmešiem)
Nevienam vairs neticu! Vienreiz pārslimoju C-19, pārslimošu vēlreiz, ja vajadzēs.
2021-07-06 09:34

Sassy14  1 3 Es ļoti piekrītu Feldei.
Tieši informācijas pretrunība un absolūtais haoss liek man neticēt nevienam un saglabāt vēsu mieru. :D
Te palaiž kaut kādu vakcīnas sēriju vai partiju, te atkal izņem no apgrozības, jo jauni un veseli cilvēki sākuši mirt. Te tas Jāņu dienas skandāls pie mums Igaunijā, kad veselas noliktavas tiesa vakcīnu sabojājās, jo noliktavā pa jāņiem 2 līdz 8 grādu vietā bija 14 līdz 15 grādi… :D :D .. un tagad nu veselības ministrija prāto, vai tā bija sabotāža, vai nolaidība, vai vainīgi ļaunprātīgie ārzemju hakeri, kuri ielauzušies datoru sistēmā, vai vietējie jampampiņi, kuri pa svētkiem aizdzērušies un aizmiguši darba postenī. :D Varbūt esat kaut kur dzirdējuši vai lasījuši.
2021-07-06 09:46

Ljekainiitis  4 3 Felde - palasi labāk likumu: https://likumi.lv/ta/id/11215-vakcinacijas-noteikumi

Kur, kas,kam un kāpēc ir obligāti.
2021-07-06 09:48

Drole  1 1 https://youtu.be/mJ-aYwiE22M Puchistu banda graabj, ko var. 2021-07-06 09:50

CoCoSan  3 1 Feld, savam juristam tu maksā, nu ja vien neguli ar viņu. Mana muldēšana ir par brīvu, ja kas 😉
Un nekur nav zvanīts, ka tas ko nopērc ir vērtīgāks par to ko dabū par velti kā debesu dāvanu 🤣
Bet kopsummā tavam komentam topika kontekstā pilnībā tev pievienojos.
2021-07-06 09:50

Sassy14  1 6 Bet personīgi es pa šo pusotru „koronas gadu“ ne reizi neesmu bijusi slima. Nu, vismaz ne ar elpvadu slimībām. Mani skolu jaunieši arī ne, lai gan visās mācību iestādēs nepārtraukti bija visādi „pozitīvā testa gadījumi“. :D
Un piespiešanai vai ietekmēšanai vajadzīga tomēr kaut kāda gruntīgāka platforma nekā manā gadījumā. Es piem. NEstrādāju uzņēmumā, kur ir vairāk nekā 60 darbinieku, man NAV jāapkalpo klienti, es NEsaskaros ar cilvēkiem, vecākiem par 55 gadiem (kuri ir riska grupa). Mani vecvecāki un vecāki jau sen ir viņā saulē, ar gados veciem radiniekiem es netiekos, sen jau visi sveši.. :D tā ka to „punktu“, un kuriem spaidīt vai klauvēt manas sirdsapziņas virzienā, ir krietni mazāk nekā daudziem – es tikai raustīšu plecus un muļķīgi smaidīšu. :D
2021-07-06 10:02

Sassy14  3 4 Nezinu, kā Latvijā, bet mums šeit Igaunijā tas jauniņais, lokainais veselības ministrs ar semītiskajiem vaibstiem, kuru sauc Tanel Kiik, :D … - prātuļo, ka līdz septembrim vajadzētu sapotēt 70% valsts iedzīvotāju, tad būšot labi. :D Nu, bet veiksmi – domāju, ka aktīvi propagandējot viņš šo procentu arī sasniegs, - bet kāda man tur daļa! ;)
P.S. Līdz šim nezinu, vai tas koronas vīruss vispār pastāv. Pieņemot, ka tie šausmi kadri pagājušā gadā Ķīnā, Itālijā utt. tomēr nebija fotošops – uzskatu, ka tas vīruss, gadījumā ja viņš pastāv, vienkārši minimāli kaitē ziemeļniekiem, kuri pie elpvadu slimībām pieraduši – nu, ir mazas iesnas, paklepo bišķi un pāriet. Toties dienvidnieki un austrumnieki ar savu silto klimatu nav pieraduši un mirst kā mušas..
Personīgi zinu tikai vienu vecu un cienījamu kungu, kurš it kā mira no koronas vīrusa – bet kungam bija 79 gadi, slima sirds, slimas aknas un droši, ka vēl visādas kaites – satūkušām kājām, dzelteni-bālu seju un ar brūniem pleķiem uz paplikā paura viņš bija jau 15 gadus pirms nāves, tāpēc neņemu šo diagnozi nopietni. Tāda cilvēka došanās uz viņu sauli ir tikai laika jautājums..
P.P.S. Vispār, ja kas, tad šis temats ir nepareizā rubrikā. Tas nav „attiecības, psiholoģija“, bet gan „politika, sabiedrība“. ;)
2021-07-06 10:14

siikaa16  5 4 09:34 Un kas tajos jautājumos tur tāds? Parakstās, ka sniedz pareizu informāciju. Lai nebūtu iespējams visādiem pēc tam ar dezinformāciju bļaustīties.

Sīkā iemācījās lustrai kupolu noņemt. Tev vajag noņemt?
2021-07-06 11:04

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu