Kapec tā piesienas ar tām špricem?

Pat arsts uz maju zvanija.Teicu ka negribu un pec paris dienam akal pazvana ka varbut esmu pardomajusi.Es nekur nevazajos tik vien ka pec maizes uz veikalu.ta priekskam man ta butu vajadziga?kapec pensonarus nelik miera?pat ja skaidri pasaka ka negrib?

Kaskaade  13 16 Nu wot, domā pati. Tvšops un telefonkrāpnieki arī zvana bez aicinājuma.
Nemaz vairs nebrīnos ka tā vakcinācijas kampaņa nolaidīsies līdz pliku bābu reklāmas līmenim.
2021-11-14 12:06

VECA_PIEPE  37 26 "...priekskam man ta butu vajadziga?"(c)

Pirmkārt, tieši Tev pašam tā būtu vajadzīga,...
ne par citu vajadzībām satraucoties, bet gan par savējām-

darot visu iespējamo, lai sargātu sevi no saslimšanas ar Covid-19 vīrusu, tā saudzējot sevi un, lai tā neuzņemtos risku, aplipināt ar šo vīrusu savus mīļos un tuvos!

Tev netiek solīts, ka pret vīrusa vakcīna ir 100% garants ar šo vīrusu nesasirgt.
Bet uz to, ka saņemot šo vakcīnu, Tev ir cerības uz Covid-19 vīrusa izslimošanas vieglāku gaitu un Tev šī vakcīna dod lielākas izredzes DZĪVOT kā vīrusa izslimojošai,

...Tev tiek solīts.

Kā mazgādīgam bērnam
(lai gan bērni ir salīdzinoši saprātīgāki par lielu daļu pieaugušajiem arī šajā lietā),
nonstopā tiek skaidrots pieaugušiem cilvēkiem:
"Uzņemies atbildību par savu veselību!",
kas ik katram pieaugušajam būtu jāuztver pašsaprotami adekvāti.

Tad kāda iemesla vadīts, Tu atsakies uzņemties par sevi šo atbildību,...kāda velna pēc, Tu atļaujies to uzkraut uz savu tuvinieku un visas sabiedrības pleciem?
2021-11-14 12:33

Ita  10 21 Jo nopietni cilvēki naudu ieguldījuši 2021-11-14 12:45

dzilums  10 17 ja nepielec, tad nekas nav līdzams 2021-11-14 12:46

Rets2  19 35 Galvenais lai tad kad paliek sūdīgi, nezvani ātrajiem. Citādi dēļ tādiem kā tu, kas aizņem slimnīcu gultasvietas, citi cilvēki netiek pie plānveida operācijām un izmeklējumiem. Kā ieteica te viens ģimenes ārsts, kad sāksi smakt atver logu lai ir vairāk skābekļa... 2021-11-14 12:53

Ita  17 17 "Vakcīnu" globālā afēra atspoguļo naudas triumfu šodienas pārsvarā kapitālistiskajā pasaulē.
Imho, pat riska grupām, kurām tie lodziņi jāver, ieteicamākas būtu novājinātā patogēna vakcīnas. Jo tur uzreiz skaidrs, kāda koncentrācija proteīna štruntiņu nonāk asinsritē. Vieglāk ātri atrast titrus, kas trombozes nesekmē. Mūsu valstī, tāpat kā vairumā citu ne tik veiklu vai varenu valstu kā ASV un CN, nav sevišķas pieejas novājinātā patogēna vakcīnām, bet, cerams, drīz viss pāries.
Neriska grupai vispār nevajag neko no tā! Standarta higiēna, spirts, maska.
2021-11-14 13:15

neratni_stasti  22 26 Ar anketā norādīto svaru autore ir saslimšanas riska grupā pat tad, ja uz veikalu iet vienu reizi nedēļā. Ārsts raizējas, lūk, arī zvana. Svaigākos foto no Daugavpils kapiem esi redzējus? 2021-11-14 13:16

Epifanija  17 18 Tā ir šausmīga slimība ar miršanu no tā ka nevar elpot, trūkst gaisa un izmisīgi cilvēki lūdzās ārstiem tos glābt, bet ir jau par vēlu un tad kā pats Dieviņš lems, tādēļ laicīgi, kamēr nav pienākusi šāda tev situācija, aizej un sapotējas sevis pēc, ne klausies ko tev kāds no malas stāsta, kā tu zini, kā viņš nav pats izpotējies, bet mudina citus aiz neko darīt? Pilni kapi ar bērēm, mirst daudzi, ja netici, aizej līdz kapiem, mirst pat vairāki cilvēki no vienas mājsaimniecības, guldīja blakus, neviens negrib mirt, kad tas brīdis pienāk un kad vairs nav nekādu iespēju! 2021-11-14 13:27

VECA_PIEPE  20 14 Pārliecināts Covid-19 *Anti-vaxxer* kategoriski atteiksies saņemt vakcīnu, bet gan:

1) rīkos un aktīvi piedalīsies PRET vakcinācijas kampaņā, atbalstot dažāda veida masveida piketus un manifestus realitātē.

2) valstī pasludināto *lockdown*, masveida pulcēšanās ierobežojumu dēļ tiešsaistē, ...ņemot vērā visas priekšrocības, ko *Anti-vaxxer* kampaņai labvēlīgi sniedz valstī likumiski *dīkstāvei* pieņemtais, no darba atvēlētais un %tuāli darba algai atmaksātais, brīvais laiks, ...izmantos aktivitātēm virtualitātē, lai pārliecinātu interneta lietotāju masas akceptēt sludināto *Anti-vaxxer* kampaņas propogandu.

3) darīs visu iespējamo, lai nopirktu *Covid-19 sertifikātu*, ...neatkarīgi no tā, ka šāda bezatbildīga rīcība ir nelikumīga un nav garants sevi pasargāt no iespējamās saslimšanas ar bīstamo, pat nāvējošo vīrusu, ...kā arī neierobežo vīrusa izplatīšanos, tā apdraudot visas sabiedrības un savu tuvinieku veselību.

4) esam nevakcinēts, bet bailēs zaudēt darbu, ...nez´kāda iemesla pēc, pēkšņi aizmirsis par savu *Anti-vaxxer* PĀRLIECĪBU, steigsies saņemt valsts piedāvāto pret Covid-19 vakcīnas devu par brīvu, pasludinot sevi par cietēju-piespiedu kārtā vakcinēto.

5) nevakcinēts, ar Covid-19 vīrusu sasirdzis, steigsies pēc palīdzības pie ārsta, stingri balstoties uz savām valsts pilsoņa vai iedzīvotāja statusa TIESĪBĀM, ...lūdzot un pieprasot VAKCINĒTO medicīnas personāla darbinieku aprūpi un ārstēšanu, skaidri apzinoties to, ...ka tas ir medicīnas personāla darbinieku PIENĀKUMS.
______________________________

*Anti-vaxxer* revolucionār, lai visi Svētie stāv Tev klāt un sargā Tevi, ...nekad nesasirgt ar Covid-19 vīrusu un šī vīrusa dēļ, nekad Tev nenonākt slimnīcā, tiekot pieslēgtam pie plaušu vēdināšanas aparāta, ... ko pat savam lielākajam ienaidniekam nenovēlēsi, pilnbrieda spēka gados attapies uz svaru kausiem: Dzīvība/Nāve.

Saudzē sevi un saudzē savus mīļos!
/Piepis. 2021-11-06 16:20 DG/
2021-11-14 13:34

Epifanija  21 14 Nu tad pērc zārku! 2021-11-14 13:37

VECA_PIEPE  19 9 Pārliecināts Covid-19 *Anti-vaxxer*, pēc iespējas lielākas publikas priekšā (pikets, manifests, masu mēdiji- internets, TV, Radio, prese,...utt.), atteiksies saņemt vakcīnu, bet:

6) ja arī būs
(skatīt variantu 3 un 4)
pret Covid-19 vīrusa vakcinējies, tad publiski sevi neatzīs: "ESMU VAKCINĒTS!".

Viņš aktīvi turpinās piedalīties PRET vakcinācijas kampaņā, sludinot *Anti-vaxxer* kampaņas propogandu, lai izdevīgu iemeslu

pēc, šāda veida aktivitātēs nodrošinātu sev publisku ievērību un saņemtu vēlamo tautas atbalstu arī politiskajā karjerā,...

neskatoties uz to, ka šāda tīšprātīga tautas maldināšana, riskējot ar visas sabiedrības veselību, ir nosodāmi ļaunprātīga rīcība!
___________________

*Anti-vaxxer* revolucionār,...tad cik VĒRTA ir Tava PĀRLIECĪBA,...ja Tu kā Jūda Iskariots, esi gatavs to iemainīt par grašiem?
/Piepis. 2021-11-06 DG/
2021-11-14 13:38

AivarsN  24 21 Ja tā vakcīna tiešām palīdzētu cilvēkiem, tad neviens to necenstos uzspiest fašistiskām metodēm, bet cilvēki paši to pieprasītu.
Ja pats vakcīnu izgudrotājs pasaka, ka tās nekādā gadījumā nedrīkst izmantot cilvēkiem, jo viņi visi mirs 2-3 gadu laikā. Jau tagad visa pasaulē mirst jauni spēcīgi cilvēki no sirdslēkmēm īsi pēc vakcīnas saņemšanas. Futbolisti, hokejisti, pat tenisisti nomirst turpat uz laukuma, vai ģērbtuvēs. Viena repera koncerta laikā nomirst 11 jaunieši un atkal ar sirdi. Avarē automašīnas, pat lidmašīnas, jo neskatoties uz īpaši stingrajām veselības pārbaudēm, piloti pēc vakcīnas pēkšņi mirst, vai kļūst par invalīdiem. Slimnīcas pārpildītas ar vakcīnu upuriem, tikai ārstiem aizliegts par to runāt. Nu jau pat Latvijā vairs nevar noslēpt, ka vakcinētie ne tikai slimo un izplata, bet arī mirst no vīrusa. Vai vieglāk? Varbūt. Ja cilvēks vispār nav slimojis ar saaukstēšanās slimībām, tad kāda debīla žīda pēc, viņam tagad sačakarēt savu veselību, vai pat nomirt tuvāko pāris gadu laikā? Tās ir lēnas iedarbības eitanāzijas injekcijas. Vai tiešām uz ielas jāsāk mētāties līķiem, lai beidzot cilvēki ieslēgtu savas smadzenes? Drīz jau būs pagājis gads, kopš pirmie nošpricējās. Tad arī sāksies īstā masveida miršana. Zinātnieki visai optimistiski vēl sola, ka ap 10% vakcinēto tikai ir izredzes izdzīvot, ja vien neiegrūdīs sev vēl kādu injekciju.
2021-11-14 13:42

LaskovijMerzavec  14 12 Nu Tev neviens, man vairāki palikuši ar 50% no plaušām. Daudzi bez smaržas un garšas. Citi pāris dienas pa gultu padzīvojušies lēkā tālāk pa dzīvi. Vieni pēc potēm pat nenošķaudās, citiem pāris dienas slikti....

Ja kas ģimenes ārste arī zvanās, par jebkādāqm potēm, kuras vajagot.
2021-11-14 14:01

saulite34  9 7 Pensionārei vismaz kāds piedzīvojums un ārstiem tas ir darbs,piezvanīja tev divas reizes ārsts ,pateici,ka tas tevi neinteresē un dzīvo mierīgi tālāk ,tikai nezin kāpēc tie pasaku stāstnieki slimo ar tām saaukstēšanās slimībām. 2021-11-14 14:01

ketija64  7 36 Cilvēkam neko nedrīkstētu uzspiest ar varu! Pašam jāizdara izvēle par vai pret. Ja galīgi apnīk zvanīšana, kundze drīkst nomainīt telefona numuru. Tiem, kuri iesaka kundzei zārku pirkt vai kapos vietu aiz runāt, jābūt ļoti uzmanīgiem ar saviem izteikumiem. Ir jauna mēness fāze, teiktais vārds varot attiekties uz pašu teicēju. Lai visiem laba veselība un elpojiet dziļi! 2021-11-14 14:08

Epifanija  19 14 Vai tad mēs jums uzspiežam ar varu? Varat izvēlēties - dzīvot vai mirt, bet neaizmirstiet, ka jūs dzīvojat kopā ar citiem cilvēkiem, kuriem valsts jūsu dēļ aizliedz strādāt un atstāj bez iztikas jau četras nedēļas, kuriem pat nav ko veikalā darīt, jo tur neviens par brīvu neko nedos un tie jau vairs nav joki! 2021-11-14 14:15

arvids19721970  8 22 Domāju,ka ir kvota,kas jāizpilda.Tapēc piesienās.
Jo
Agrāk mediķiem bija zināms,ka epidēmijas laikā vakcinēt nedrīkstēja un kāpēc nedrīkstēja.
Tagad mediķiem ir zināms,ka mirst arī vakcinētie no covid 19 un zina,kāpēc.
Tas bija ziņās.Tālākais mož ir sazvērestības teorijas: kopš vakcīnas pret covid 19 mirstība no vakcīnām pieaugusi 106 reizes.
Likumi epidēmijas ierobežošanai bieži ir absurdi.Tātad ne jau ar vīrusu cīnās,bet ar tādiem kā Tu,kuri vēl nevakcinējas.Un cīnās ar ģimenes ārstiem,kuri dažiem saviem pacientiem iesaka nevakcinēties viņu hronisko kaišu dēļ(jo vakcīna viņus var piebeigt.)Tas liecina,ka ne jau cilvēku dzīvības viņiem ir svarīgas.
Epidēmijas noteikumi tiek pastiprināti arī sapotētajās valstīs.Tagad.Kāpēc gan,ja tur gandrīz visi vakcinēti?
Kvota.Citu iemeslu neredzu.
Pavļuts sācis runāt jēdzīgāk,un redzēsiet,ka tas ir tāpēc,ka viņš drīz lidos un vietā nāks ne sliktāks par viņu.
Vecā Piepe,nevar zināt,cik apzināti ārsti pārkāpj vakcinēšanas noteikumus.Bet rezultāts var būt letāls.
Tā ka turies.Vakcinētais no nevakcinētā atšķirās tikai ar to,ka nevakcinētais nenomirs no vakcīnas.
Vairāk ne ar ko(ja nerunājam par represijām,bet tikai par vīrusu)
2021-11-14 14:52

arvids19721970  5 9 Gvena,mana sievasmāte slimnīcā savus 70 sagaidīja,pēc tam nomira.Ar cov 19.Nevakcinēta.Nedrīkstēja aneirismas dēļ,bet kādā vakcinācijas autobusā mož būtu dabūjusi nāvīgo devu bez kontroles.Mēs to nezinām un neuzzināsim.Varam atspērušies vainot apkārtējos,bet varam dzīvi pieņemt tādu,kāda tā ir 2021-11-14 14:55

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu