Kāpēc sievietes cenšas dzīvot pēc savām egoistiskajām jūtām?
Jūtas attiecībās ir primārais.Kādreiz precēties varēja tikai ar vecāku atļauju.Tātad tika izvērtēts ar prātu un pieredzi,vai mazbērni dzīvos normali.Musulmaniem izsniedz atļauju veidot ģimeni tikai ja spēj rīkoties un sakrāt naudu.Par ģimeni atbildēja un atbild prāts un vīrieši.Šodien bez personīgajām egoistiskajām jūtām nu nekādi un bērni paliek trešajā vietā.Statistikā sanāk 70% procentin nedzīvo kopā ar kādu no saviem vecākiem.Vidējais laulību ilgums 13 gadi un utt.
Kuminjsh
Un kāds sakars te ar sieviešu egoistiskajam jūtam? Varētu padomāt, ka mēs dzīvojam lezbiešu sabiedrībā un tās ģimenes dibina&grauj tikai sievietes;>
Vai ta kāds liedz - atbildiet, cienītie, par ģimeni! A, nē, atbildēt negribam, savukārt muļķīgus topikus ražot - tur gan, biezā slānī!;>
art_deco
Egoisms nav atkarīgs no dzimuma.
Topiks riktīgi nesakarīgi uzrakstīts.
karbonaade
Man tikai viens jautājums: kāds sakars te ir ar SIEVIEŠU egoistiskajām jūtām. Statistiku nezinu, bet ~95% bērnu šajās šķirtajās ģimenēs dzīvo kopā ar māti. Un š. g. jūlijā Uzturlīdzekļu garantijas fonds ir izmaksājis uzturlīdzekļus 23,3 tūkstošiem bērnu (tā gan ir statistika). Tie ir tie "papucīši" (labi, tos 0,3 norakstām uz tām egoistiskajām sievietēm, kas vispār par saviem bērniem neliekas zinis. Bet audzina viņus tās egoistiskās sievietes.
Ja šitiem 23 000 vīriešiem ļautu lemt par ģimeni, tad visi tie bērni jau būtu badā nomiruši. Punkts.
bezdeliiga
Varbūt tapēc, ka sievietes arī izvērtē ar prātu, spēj sakrāt naudu un atbildēt par savu dzīvi un rīcību! Vīrietis vairs nab noteicējs par ģimeni, bet gan par tās likteni rūpējas abi. Un, ja ģimene izjūk, tad vainīgi ir abi nevis tikai sieviete.
Egostiski rīkojas kā sievietes, tā vīrieši.
Un ir pavisam egoistiski no vīrieša puses visu atbildību par notiekošo uzvelt uz sievietēm.
Amelia un kapec 70% bernu nedzivo ar kaadu no vecaakiem? (teevu visticamak) Jo vienai daljai (protams ne visiem, visi viirieshi nav cuukas :D ) ir pilniigi nosplauties par beerniem, gjimeni utt. Svariigi ir savas eertiibas, izklaides, veelams vairaakas sievietes vienlaiciigi un nekaadas atbildiibas
lia777 ...vai šis ir provokatīvs topiks, ar vēlmi satracināt ohuisTES???
selavi_5
Bērniem nav jābūt pirmajā vietā!!!
Pirmajā vietā ir cilvēka EGO un tad viss pārējais. Viens gudrs cilvēks reiz teica man - nemācēsi sevi mīlēt, nemācēsi nevienu mīlēt. Viņam bija taisnība!
vilaki
Kāpēc?Kāpēc? ....tāpēc,ka citi laiki,citas iespējas un cita domāšana cilvēkiem ...un musulmaņi ar neesam....
Bija laiki,kad sēdināja uz sārta,ja kaut ko ne tā pateica vai izdarīja.....tos laikus negribi?
Malvine27 Ja sieviesu egoistiskas juutas ir pabaroti berni,apcubinats viirs,sakopta maja,tad lai tas saucas taa...Bet kaa nosaukt viriesu brivibas milestibu,alinus ar draugiem,futbolu,utt?Rietumu valstis visi dzivo atseviski no vecakiem,bet pie mums tiesi tas klust par skirsanas iemeslu.Vai jus viriesi dazreiz neprasat no sievietes parak daudz un pec 13gadiem pasiem vairs nepatik blakus iztuksota,nodzita miesa...
jozolsen Es vienkārši padomāju par savas dzimtas vēsturi ,kā viņi dzīvoja un kas ir mainījies.Manai vecmāmiņai pēc kara bija 5 bērni un viņa dzīvoja ģimenei,jūtas bija patālu,strādāja abi ārprātā un jūtas bija patālu.Par pesonīgo egoismu maz domāja,man gribas,man vajag,man būs un utt.Un ģimenes budžetu pārvaldīja vectētiņs ilgtermiņā,nebija dalītais,vai pie sievas.Tās ir acimredzamas izmaiņas ar šodienas attiecībām.Rezultāts ir šodienas statistika,nevis katrs ko domā,bet rezultāts:))
Tessa
stulbi uzrakstiits topsiks.
jutas un attieciibas nav primarais.
Just_ Liela sāpe te saklausāma, liela. Autoram 40, ja var ticēt anketai, precējies, nedzīvo kopā. Nez, bērni arī ir? Un ja ir, tad kur viņi dzīvo? Pie egoistes sievas?
Skaidrite_Leeninna Ja Tu topiku uzcepi par piemēru ņemot savas dzimtas vēsturi un kā, laikiem/sabiedrībai mainoties, esi mainījies TU (t.sk. arī Tava attieksme), tad runā/atbildi pats par sevi, savu rīcību un attiecībām ar savām sievām, nevajag runāt par kaut kādām mistiskām visām sievietēm.
Ingaxx Saņemies, jozolsen!
Siikaa1975 Tēma un jautājums jau nav par Tavas dzimtas vēsturi, vismaz spriežot pēc komentāra...
kartupelis Saulīt, Tu vari visu mainīt! Aizej pie savas sievas, ar kuru nedzīvo kopā, pierādi, ka neesi egoists un kretīns, turi ģmenes naudas maku (tas nozīmē arī uzturēt ģimeni) un pārkāp savam egoismam pāri un dzīvo ģimenei, audzini bērnus, strādā un strādā un aizmirsti par 3 aliņiem vakarā, jo tam tev nepietiks. Tici man, sieviete būs laimīga, jo vīrietis viņu nodrošinās. Un vakariņas tev uztaisīs un par bērniem parūpēsies, varbūt pat seksi iedos...
Palomino
Ja jūtas attiecībās būtu primārais, iebrauktu auzās. Veselais saprāts attiecībās arī neskādē.
P.S. Piekrītu tiem, kuri atzīmē, ka topiks kaut kāds ne tāds.
KONSUL
Ceru! ka sapratu autora jautajumu/domu (ja nee, nu sorry)
1. jaa, galvenais, protams ir juutas - vienigi juutas, veidojot gimeni, ipashi ja tajaa paredzeti berni - IR JAIZVERTEE... lai nesanak taa, ka jutas bija ne milestiba, bet ``mazas rozaa brillites`` vai tikai pasionate (kaisliba), kas shados gadijumos, dabigi sameraa atri beidzas un... tad paliek NEKAS vai 2 nelaimigi cilveki ar bernu/iem, kuri ari nespej but isti laimigi, jo perfekti jut vecaku noskanojumu/jutas/attiecibas.
2. Jaa, stajoties laulibaa/veidojot gimeni - IR JAPADOMAA, kaa sho gimeni nodroshinas un pamataa, tas tomer ir viriesha uzdevums - un jasaka, ka ne reizi vel dzivee no Istajiem Virieshiem, neesmu dzirdejusi ko preteju, tikai no ``planaa galda urbejiem``- jo istam vecim asinis ir ielikts, shunu limeni - ``es esmu vecis un atbildu par savu gimeni``.
Protams, var but situacijas, kad ir slikti materialie apstakli, bet tados ists virietis meklee izeju... ok, tam varbut vajag laiku, utt., bet taa nu tas ir un visi realas dzives piemeri rada tieshi augstak mineto:
Ir Virietis - ir atbildiba, ``nav virietis`` - nav atbildibas!
spaarni
Parasti izvairos runāt par šo slideno tēmu, bet tās egoistiskās sievietes.....nedaudz aizskāra:(.
Jā, jozolsen-arī mani vectēvs un vecmāmiņa izaudzinaja 7 bērnus-mans tēvs bija vecākais dēls-dzimis 1936. gadā un tā pamazām, kara gadus ieskaitot saradās arī visi pārējie 6 bērņuki. Vecaistēvs strādāja melnu muti (viņš bija redzes invalīds, nevienai armijai nederēja), vecmamma audzināja bērnus, visi bērni izdzīvoja, vecvecāki nodzīvoja garu mūžu, aizgāja abi reizē, ar dažu mēnešu starpību. Tagad.....kaimiņiene strādā melnu muti, vīrs guļ mājās un taisa tračus, ka viņiem atslēdza netu par nemaksāšanu, nāk man prasīt, lai palaižot pie kompja. Māsīcas ģimene situācija līdzīga un arī daudz citur dzirdēts....veči nevar atrast darbu. Kā kronis visam...it kā normālajā draugu ģimenē traģēdija.....redz, bērni izauguši, nu vīrs piekusis, gribot padzīvot sev!!!!!, aiziešot pagaidām padzīvot pie draugiem!Nē, nē....sievai neesot ne vainas, tikai gribot sākt no nullles.......Nu, nu....tas man varbūt tā-šodien, svaigu emociju uzplūdā !!!:(
panaceja jozolsen, esi vecis - uzkāp kokā.
jodo
KONSUL (2011-08-18 11:59) viedoklis
"Ir Virietis - ir atbildiba, ``nav virietis`` - nav atbildibas!"
...un tāpēc pie Tava profila spečukiem ir rindas ar...
nākamās atbildes
| Atbildes 1 līdz 20 (kopā 42) | nākamās >> |
