Pareizi vai tomēr nepareizi?:)

Skatos, te mokās ar tēmām par to, kuram par ko jāmaksā.Ja es eju uz randiņiem vai kino, vai jebkur citur, vienmēr atļauju par visu maksāt vīrietim, un nemaz neiespringstu par to, ka man vajadzētu maksāt!Galu galā, viņam jābūt pateicīgam ka var visu vakaru skaisti un gudri parunāties, pablenzt, kāda man laba figūra, pasapņot, kā viņš mani noliktu tā un šitā, katru vakaru taču tāda laime netiek:))))
Vai ne, meitenes?:)))))

piekraste      :) redz, vismaz kāda skaļi pasaka to, ko domā ne viena vien :))))

didi1      mmmjaa,... dazreiz iesleedzaas taada speelite, jaatdziist..tomeer dziljaaki uudenji interesee un ja otrs pretii saisata, diez vai iesleedzaas...:DDD

elsa      :D Kas gan sunim asti cels ,ja ne pats.:D
Tik pašpārliecināta es neesmu pat pie tika laba garīgā, kā šodien.
Tagad visi onkuļi bombardēs autores PK ar vēlmi uz tik superīgu randu. Pat tie, kas var uzsaukt tēju stacijas bufetē.:D
Un randa beigās noliek ar slīpi?

Vientulais_vilks      Diez vai taas sarunas un skatisanaas uz tevi ir to vakarinu veertas

lasminaxxl      VOT piekrītu es tev .... un arī daru tā - atļauju maksāt viņam , jo pats taču man piedāvā tādu pasākumu ...

Deisa      Nav pareizi vai nepareizi, katram sava melnā un baltā skala.
Ja es uz randiņu eju tikai tāpēc, lai kāds uz mani pablenztu, pie viena na haļavu pierītos un piedzertos, tad toč ir po viss pārējais. Bet tā kā parasti klātienē tiekos tikai ar tiem, kas mani patiešām interesē, tad pacenšos uzzināt, izprast un respektēt viņa uzskatus un viedokli. Un nav nekad bijis pašai tie rēķini jāmaksā, kaut arī esmu devusi saprast, ka esmu gatava iesaistīties maksāšanā. :)

druwaldis      .Ja es eju uz randiņiem vai kino, vai jebkur citur, vienmēr atļauju par visu maksāt Sievietei, un nemaz neiespringstu par to, ka man vajadzētu maksāt!Galu galā, viņai jābūt pateicīgai ka var visu vakaru skaisti un gudri parunāties, pablenzt, kāda man laba figūra, pasapņot, kā viņa mani noliktu tā un šitā, katru vakaru taču tāda laime netiek:))))
Vai ne, Vīrieši?:)))))

jodo      Lai nu man autore piedod, bet... nevaru iedomāties ar viņu gudras un saturīgas sarunas. Par figūru viedokļa nav.

HRDS      Tieši šādu brīnumu dēļ vīrieši labāk izvēlas skatīties futbolu televizorā... :D :D :D

fargo      lietotājs "putukrejums_ar_zemen" šobrīd darbojās režīms "fantāzija".
pozitīvās funkcijas:
režīms ir labvēlīgs seksuālās socializācijas trūkuma relaksācijai. darbība īslaicīga.
trūkumi:
biežas lietošanas gadījumā ir novērojama indivīda realitātes un fantāzijas atšķiršanas spēju mazināšanās, līdz pat iespējamai atšķiršanas spējas pilnīgai izzušanai.

Lucy      Tu te runā par kafe izmaksāšanu,ka te PA ir apspriests,ka babene priecīga,ka precēts vecis atbrauc pie viņas,viņa vēl ceļa izdevumus sedz,sagatavo pašu gardāko,iedot ceļa maizi.EHHH kad to darīju gāju uz randiņiem,es par to neiepringu,man bija naudīgi kavalieri,nekad,nekad pat mājiens nebija,ka man puse jāsedz.Es ar tādu skopuli otreiz pat neiet!!
Ko gan gribēt,te tak oho esot īsti veči,kuriem gailīts apzeltīts un jāpriecājās,ka var atļauties ar savu sagrabējušo auto aizlaist līdz mežam,pa lētu lietu nodarīt.

fernfahrer      Un tagad katra uzraksta tēmu- es skaistā, gudrā... esmu tik un tik vērta... :) Savādāk tā grūti orientēties piedāvājumā :))

stardust      Es reti kad randiņoju. Tomēr vispareizāk liekas ieklausītos otrā, kā viņam tas vispieņemamāk. Ja redzu, ka diskusijas par to, kas maksās, var tikai aizvainot, neiespringstu, ļauju maksāt. Ja redzu, ka vaajdzētu piemest savu artavu, daru to. Un ko tur daudz ņemties...

MaryClaire      starp citu - varbūt netieši, tomēr tāpēc vislabākās pusdienas man sanāk ar sevi - man NAV jākļūst par to, ko no manis ekspektē. un es vienkāŗsi dievinu gudru, skaistu, foršu, taktisku, mēreni jautru cilvēku kompāniju ... pagaidām ar sevi neesmu vīlusies

LorianaA      randiņā es maksāju par sevi:) . reto eju uzrandiņiem!
uzskatu, ja par mani maksā-mani pērk.
Sore, bet pelnu pietiekoši, lai pati sevi spētu izklaidēt.

Skaidrite_Leeninna      HRDS (2012-07-16 14:00) personīgā pieredze
Tieši šādu brīnumu dēļ vīrieši labāk izvēlas skatīties futbolu televizorā... :D :D :D

Es arī zem šī parakstos... diemžēl.

Nevi      nav jau pareizi vai nepareizi...katrs darab kā grib
es piemērām , ja vīrietis mani vispār nav ieinteresējis dodu priekšroku samaksāt pati par sevi, lai pēc tam nav jāklausās īdēšana, ka es paēdu padzēru un vairāk man nekas nav vajadzīgs.
Savukārt, ja esi ieinteresējusi vīrieti, viņš īstenībā pretojas tam, lai maksātu tu savu saēsto... nu.. līdz pašai iešanai prom.. jo, piemēram, 10 ls dzeramnaudā atstāt nervi neiztur :D
tā īstenībā ir nerakstit etiķete... nu kā mājiens... nez tikai vai mūsējie veči to saprot :) :D:D:D

Adamsone      Trešā populārākā tēma iekš PA pēc anālā seksa un "plūkāt vai neplūkāt vāveri".
Santympyzēju sympozyums...:D

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010