Par ko sievietēm, visbiežāk patīk vainot vīriešus.

PatiesibasKalns      Par ko nevaino?
Jo pilnīgi viss var būt iemesls. Modernā pasaule ir iedzinusi sievietēm prātā ka viņas ir kaut kas īpašs. Kaut arī oho demogrāfija norāda uz pretējo. Bet tas tā.
Ir iedzīts ka vīrietim būtu jābūt atbildīgam par sievietes laimi, bet tas nemaz nav iespējams. Kā var kādam citam vispār uzgrūst savu nespēju pozitīvi vai mierīgi paskatīties uz dzīvi.
Statistika ir bēdīga. Drīz patversmēs beigsies kaķi. Praktiski visas staigās ar pagātnes traumām. Jo grib afigenos bet tie atkal neko vairāk par seksu ar viņām negrib. Nu tad cik normāla var būt sieviete ja ir bijusi ar vairāk kā desmit vīriešiem? Tas vienkārši vairs nav iespējams pēc visām tām desām.
Dzīvos moderno ilūziju par ko arī pašas samaksās ar savu vientulību.
Un nav tā ka sievietes var bez vīriešiem. Nebūtu vīriešu strauji arī sabruktu civilizācija. Un ko tad vispār regulāri sēdēt iepazīšanās saitos ja nav alkas pēc vīriešu uzmanības?
Vīrieši gan var bez sievietes. Puse jau tā arī dzīvo. Daudzi arī izvēlas mūka dzīves stilu, vai kādu no vīriešu kustībām kur tā arī kā uz caurumiem uz sievietēm skatās.
Jo modernā sieviete nemaz nezina ko vīrietis īsti vēlas, nav nemaz spējīga būt tāda.
Grib būt modernas maukas un pret visiem ar necieņu un tad brīnās kur pazuduši visi kavalieri.
Būtībā tā nenovīdība ir sevis nolādēšana. Tie sapņi ir kaut kas nereāls un neaizsniedzams. Un sekss un attiecības nav nekas vairāk kā kārtējais produkts seksšopā...
Bēdīgi tā realitāte...
2023-02-23 21:56

Chris1986      Vajag vnk censties pēc iespējas mazāk ar viņām komunicēt, lai izvairītos no nepatīkamām emocijām 2023-02-23 21:58

Felija      Jautājums domāts vīriešiem? Es tomēr atļaušos komentēt par veco sen zināmo patiesību, ka gandrīz katrs otrais melo par savu vecumu, daudzi arī par dzīvesvietu utt. Ja es saku, ka esi par jaunu, tad izrādās īstenībā ir par 5 vai 10 gadiem vecāks :)). Bet uz meliem neko vērtīgu un paliekošu nevar uzcelt. 2023-02-23 22:01

janisb      Ielidoja, tātad vainīgs vīrietis, tas arī ir biežākais, par ko vaino... 2023-02-23 22:03

Hera      Es nevainoju.Kā es varu vainot savu izvēli?! Es taču pati piedalos visos dzīves procesos.Man ir savas smadzenes,sava griba,un ja jau reiz ar mani kas slikts ir noticis,tātad ,pati pieļāvu to!Tātad,no šī gadījuma jāmācas būt uzmanīgākai.Tas arī viss! Mēs šeit neviens neesam bērni,kurus kāds var apbižot bez mūsu gribas! Dzīve jau arī ir priekš tā,lai mēs mācītos,nevis visu mūžu vainotu citus!!! Tas taču ir pilnīgi neadekvāti,un liecina par cilvēka vājumu,nespēju saprast,ka neesi "aita",vai "auns",kuru var aizvest uz kautuvi! Mācaties iepazīt citus,sevi,un nepiedalīties situācijās,kurās Jūs pats neko nekontrolējat,vai kuras var radīt nepatīkamas sekas.Bet,ja attiecības izjūk,tad jāsaprot vienkāršu lietu,ka vainīgs nav neviens,jo katrs esam tāds kāds esam,un esam to otru tādu sev izvēlējušies.Neviens attiecībās otram sākumposmā neko nevar garantēt,jo aizraušanās var pāriet,bet,ja seksuāli izmanto,nu,tad paši vainīgi,ja jau uzskatat,ka jūs var kaut kā izmantot.:) 2023-02-23 22:15

mairita1971      Ar vientulību te parasti baida vīrieši.Man ir mīļš vīrietis,un tas ir mans brālis.Ir brīdis ,kad apstājas vēlme skaitīt vīriešus.Un nevar vainot vīriešus,pati vainīga,ko sacerējies.Viņam tikai izpriecu vajag.Bet ja tā rīkojas sieviete,spalvas gaisā.Izmantotāja. 2023-02-23 22:46

Chris1986      jā, mairita, brālis tomēr labāk, vismaz radinieks, nav svešs cilvēks, kā jebkurš cits, par kuru vispār po. Nu, izpriecām gan vīriešiem vajag jaunas un smukas, nevis oho kontingentu 2023-02-23 23:00

mairita1971      Chris,bet ja apkalpos kā kungu,tad jau var visus kontingentus?Iesaku tomēr taizemieti. 2023-02-23 23:04

Chris1986      mairita, paldies par ieteikumu :) 2023-02-23 23:09

Ineta      Par to, ka viņi izvēlas tevi tad, kad tu esi viņu labākais variants , nevis tad, kad viņi ir tavs. 2023-02-23 23:19

abols23      Zini sievietēm patīk vainot par tupumu,neizdarību un tukšvārdību! 2023-02-23 23:29

PatiesibasKalns      Sarkanie pierāda manu vārdu patiesumu.

22:46 Labi ka ir brālis, jo ja nebūtu ko tad? Ir vēl daļa tādu kas pat nespēj novērtēt ka vecāki ir kaut kā mēģinājuši izglābt no vientulības tas nekas ka savu personīgo egoistisko motīvu vadīti. Liela daļa sieviešu skrien vien atpakaļ pie brāļiem kad pieprasījums pazūd. Kad sajūt ka vairāk nekas par vecu mauku no sevis nav sanācis tad manipulē sevi atpakaļ ģimenē.
Un pasaki godīgi vai tu tiešām nebūtu laimīgāka pieskatot mazbērnus klausoties bērnos? Tiešām? Nu nevar būt ka tik ļoti var noliegt savu būtību...

23:19 90% šķiršanos uzsāk sievietes, ja Tu es dusmīga ka papleti kājas kādam kas tajā brīdī bija tavās acīs alfa un ļāvies bez konkrētības, nu tu nevari pēc tam dusmoties, ka vīrietis vienkārši gribēja seksot un tu pati piekriti labprātīgi bez nekādiem tālāk ejošiem mērķiem. Dusmojies vien pati uz sevi jo tev viņš patīk, priekš viņa tu biji tikai kārtējā.
Un zini kāds ir absurds? Ka praktiski visas jūs jau zināt vai diezgan ātri atrastu vīrieti kurš būtu gatavs būt ar jums līdz pēdējai dienai, bet jums jau to nevajag. Jums gribās dzīvot jaunas pieprasītas fertilas sievietes dzīvi nu man tev pārsteigums. Tā pat kā tu, tā arī noziedējusī trīsdesmitgadniece, grib to pašu princi tajā pašā zirgā. Cik ta jūs domājat to ideālo vīriešu ir? Vienkārši ilūzija. Un tā jūs dzīvojat un raucat degunu gaisā un nemaz nemēģināt saprast kāda ir realitāte. Jo tajā iedomības tupumā ir vieglāk vai ne?
Nevajag miljonāriem kaut kādas parastas sievietes, visām ir pežas. Ar ko tavējā labāka?
2023-02-23 23:33

mairita1971      23.33 ja es tālāk skaitīšu vīriešus,es būšu mauka.Tavā gadījumā es jau esmu,jo Tu tā esi nolēmis,bet es pagaidām vēl tā nejūtos.Turpināšu-jutīšos.Atkal kāpt uz grābekli?Zini,tas sāp.
Man apkārt ir krustbērni,mamma,brālis,labi draugi,bet cits ir vientuļš pat lielā mīlā.Tā ,redzi,arī gadās.
2023-02-23 23:41

PatiesibasKalns      23:41 Acīm redzot tu galīgi neesi sapratusi kā darbojas vīrieša prāts.
No mana skatījuma man ir pilnīgi vienalga kā tu par sevi jūties ja tu maukojies. Tas ir tik vienkārši! Ja cilvēks maukojas tad viņš ir, kas?
Un šis ir tas ko tik grūti saprast? Tiešām? Tas cik priekš vīrieša svarīgs ir bijušo partneru skaits, nu ja tas ir jāslēpj? Tad ir vai nav svarīgi? Varbūt kauns no vīrieša, bet varbūt tomēr pašām kauns no sevis. Tas tiešām nav nekas tāds ar ko lepoties vai lielīties. Tas arī sabojā sievieti.
Narcisims un visa tā nespēja pat iedomāties kā vīrietis par to varētu justies un ko domāt. Vienkārši maucības slavināšana un ļoti zemiska apvāršņa nepaplašināšana.
Labi tas nav nekas personīgs pret tevi jo es nemaz nevaru zināt kāda tu patiesībā esi. Bet kopumā tas ko esmu novērojis man ļoti, ļoti nepatīk. Jo es mīlu sievietes, bet viņas ir palikušas tik zemiskas, ka pilnīgi liekas, ka ir vien jānocietina sirds un jākoncentrējas uz sevi. Nospriedu, ka tas vienkārši ir ļaunums ar ko jāsadzīvo. Bez kara, bada vai katastrofas nekas nemainīsies. Es negaidu, ka izlasīsiet un pēkšņi parādīsies morāle, ētika un atbildības sajūta.
2023-02-23 23:52

JOHAIDI21      PatiesibasKalns-pareizi jau Tu izteicies,interesants viedoklis. Kāpēc mēs te atrodamies,oHo? Un kamdēļ gan mēs esam vientuļi ? Vai tik šī tēma nebūs ievads garākām diskusijām. Man šķiet ,ka šeit var padalīties dzīves pieredzē,izteikt savu viedokli un personīgi pieļautās dzīves kļūdas. Man šķiet,ka lai pilnvērtīgi nodzīvotu dzīvi un vadītos no savām kļūdām,tad reālais dzīves sākums būtu tā ap gadiem 100 ! Gudrs esot tas kas mācās no citu kļūdām ,nevis no savējām.
Un nākamais- kas gan devis sievietēm būt tai augstākai sabiedrības kastai? Par ko? Kamdēļ? Man šķiet ,ka oHo sievietes ir sajaukušas savu sociālo stāvokli-sieviete vīrieša bērnu māte,sieviete draugs un sieviete seksa partnere. Nu nevar tak vienā katlā,vienlaicīgi vārīt boršču un saldo ķīsēli! Izskatās,ka sievietes pašas nesaprot ko vēlas. Kāpēc gan vientuļam vīrietim,kuram ir trīs bērni ,no iepriekšējās laulības ,būtu vēl jāuztur kaut kāda sveša sieviete,tikai tamdēļ,ka viņai ir caurums kājstarpē? Kurš gan vīrietis spēs pamest savus bērnus,lai skraidītu pakaļ kaut kādam dupsītim ar "secon hand" vai "lietošanas termiņš drīz beigsies" ! Piedodiet par atklātību,bet es skatos uz lietām reāli un pat no pragmātiskā viedokļa- kā sievietei(piedodiet...uzpūtīgai dāmītei) ar lakotiem nagiem u.t.t. var piederēt privātmājas,džipi u.t.t. ja vien tas nav vecāku mantojums. Tad jau sanāk ,ka tās "dāmītes" jau kādu "lošaru" ir aptinušas ap pirkstu un atstājušas pliku,(un atkal ..pateicoties viņas burvju caurumiņam). Iespējams,ka es kļūdos.
2023-02-24 00:03

mairita1971      Bļāviens,sieviete ,mauka,nekļūst vienatnē.Viņas notic,un to dara katru reizi.Lai kā viņas arī izliekas.Un ko Tu ieteiktu man,kas jau vairs netic?Es domāju,kaķi.Un tas būtu pareizi.Tā reizēm darbojas sieviešu prāts.Jo katrs vīrietis,kas pabijis sievietes gultā ir viņas atmiņā uz mūžu,atšķirībā no vīrieša,kurš no rīta pat sievietes vārdu neatceras.Tu jau rakstot mani sauc par mauku,kaut neko par mani nezini. 2023-02-24 00:03

PatiesibasKalns      Nu ja, vīrietis ja neguļ ar vīriešiem nevar būt mauka. Tā arī ir atšķirība! Tādēļ arī vīrieši ir šokā! Un nav ko to maucību aizstāvēt.
Slēdzene ko var atslēgt visas atslēgas ir slikta slēdzene, bet atslēga kas var atslēgt daudz slēdzenes ir laba atslēga!
Pieņem un viss un nav ko mūldēt, tām kam 50 un vairāk partneri ir bijuši, ir traumas no pipelēm ko viņas pat neatceras. Līdz tātad absurdam nomaukojušās.
Bet nē aizstāvēs maucību pat nepadomājot, ka varbūt vajag tomēr padomāt nevis lēkt uz katra dandāļa kas iepatīkas. Varbūt tomēr maucība ir vienkārši maucība un tas kurš nodarbojās ar maucību vienkārši ir mauka.
2023-02-24 00:11

eel86      Laikam nemauku varētu atrast kaut kur Taizemes vai Laosas dzungļos kamēr neviens tūrists līdz turienei nav ticis! 2023-02-24 02:12

av2      Da par visu ko, un kad beidzas argumenti, saakas ssiti, kaa tur bija, kas tu esi viirietis , vai nee utt. Passas sev bedri rok...:(
Bet ir , kuras ir jaatrod, ar kuraam varam sadziivot, jo vinnas ir iipassas . Ja paveicaas taadas satiec, un viss, neko citu vairs nemeklee. Tadas satiec reizi gan tikai muuzzaa, nu ja paveicaas , tad varbuut arii divreiz.
2023-02-24 02:41

gunda10      Vīrieši patiesībā apvainojās uz sievietēm bet viņas vienkārši izšķīrās un aiziet pie cita vecā , tas neprecētas sliktas ir patiesība atraitnes nevis jauko vecu pametējas . Ienirstot brīvas sievietes nevar panākt lai laulene kurā aizgāja pie cita atgrieztos nekādīgi , bet tas neko nedos , ja kaimiņos dzīvos brīvā sieviete , kura pati nav pametusi vīru vienalga tiks ienīsts no kuņga puses. 2023-02-24 03:07

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu