Kāpēcīši !

Piedāvāju izveidot jaunu "Kāpēcīšu" grupu kur varētu apspriest kāpec vīrietis ir tads un sieviete ir tāda . Kur nebūtu jākomunicē par attiecībām . Varēsiet apsūkāt viens otru jo jūs pazīstat viens otru tik ļoti ka pat nav jātiekās klātienē . Kautgan tā ir vēlviena grupa kurai vajadzertu vēl vienu nosaukumu ! Bēdīgi ka ieejot šeit ik pa laikam jālasa vietējo murgi ! Gatavā SantaBarbara !

Raivis_1977      Par šo te tev jārunā tikai ar tavu otro pusīti, jo pārējās personas var abgalvot tieši pretējo par tevi un tavu otro pusīti ... 2026-05-09 23:54

Raivis_1977      Vai tad tiešām nevarēji šeit mierīgs pasēdēt un padzert kafiju?! 2026-05-09 23:58

Raivis_1977      Cik esmu atskārtis, ka parasti šeit cilvēks nāk iekšā ar kaut kādu jau iepriekšēju nodomu, nu ne jau lai iepazītos, bet lai kaut ko provocētu vai nu izprovocētu no kāda kaut ko ... Nu nekā jauna! Un tad nu sagribējāt ka no tā nu izaugs kaut kāds koks?! ... 2026-05-10 00:06

dabasmiilis      Nevajag būt aklam, te ir arī jaunieši, ... piemēram es! 😁

Un man ir ar ko sadzīvē sarunāties, katru dienu sarunājos skaļi ar sevi, starp citu, tā esot gudrības pazīme! Dažreiz gribas daudzveidību un arī atpūsties no sevis, tad ienāku ar viču papļāpāt par ķīmiskām trasēm un 5g torņu starojumu, un laikmetu maiņām, par akmens tipiem un kraukšķīgām vafelēm!

Nezinu, kur tu to iepazīšanās portālu te pamanīji.... pie oho emblēmas norādīts, ka tikšanās vieta, .... tā mēs te tiekamies un valstiskus noslēpumus pārcilājam!
Tai sīkajai drukai lapas apakšā nav jāpievērš uzmanība, tā vēl no pagājušā gadsimta tur stāv... tik sīka, ka paši admini par to aizmirsuši, kur nu vēl apmeklētāji.
2026-05-10 00:21

siikaa16      Vari īsumā pastāstīt, kas notika Santa Barbarā? Es neskatījos - laikam palaidu garām visas intrigas. Šķiet tur visi vismaz reizi apprecējās, izšķīrās un "augšāmcēlās". 2026-05-10 00:48

Raivis_1977      Pateicu to ko domāju. Un ja kāds ko melo, tad tā ir tikai un viņa paša darīšana.
Pasaki man atklāti, kuram cilvēkam uz ielas vai nu kur citūr var tā īsti uzticēties, nu nekur tā nav un nebūs, jo tam nav pamatojuma jeb (pamatojoša iemesla)! Tā ir tāda vienkārša klaja vāvuļošana ... Dzīve pati noliks pie vietas, ka neko nedabūsi! =)
2026-05-10 00:48

Egi      Visa dzīve patiesībā ir viena vienīga "Santa Barbara".
Mēs tikai meklējam savu Lomu šajā "seriālā"...,kurš ātrāk,kurš vēlāk to sāk izprast.
Arī OHO mainās līdz ar mums.
2026-05-10 00:52

TikaiTu      Autor, nerādi ar netīru pirkstu uz citiem - pats arī te dzīvojies gadu gadiem. Tad jau arī pašam ārpus oho nav ar ko komunicēt. Galu galā te ir tāds pats soctīkls kā visi pārējie un uzturēšanās šeit galīgi neliecina par vēlmi iepazīties par katru cenu. Atradies te arī...gudrais no austrumiem - nepatīk kautkas, tad dzēsies ārā.😀 2026-05-10 02:29

InaraMaija      Kāpēc? Mani pilnīgi neinteresē ko domā sveši cilvēki par mani..
Un to pašu varu teikt par viņiem... esmu svešiniece, kura nevienu neinteresē..
2026-05-10 02:55

DanaL      Man arī ļoti bēdīgi, ka kādi nezināmi spēki ar varu liek nabaga Vitālijam te nākt un šo visu lasīt.
Ļoti bēdīgi.
2026-05-10 08:01

fargo      "Piedāvāju izveidot jaunu..."
piedāvāju izmantot iespēju aiz sevis aizvērt durvis.
2026-05-10 08:21

elsa      tak uztaisi virtuālu suecīdu lai nav jāmokās. 2026-05-10 09:02

Varbuut      Tā kā ir sācies siltais laiks ,apsargi Tvaika ielā durvis aizmirsuši aizslēgt,rezultāts redzams. 2026-05-10 10:28

Starp_citu      1.kontingents noveco un oho mainās līdzi; 2. autoram neviens neliedz iepazīties;
3. uzklūpot citiem, nekas uz labu nemainīsies;
4. man arī agrāk patika labāk:)
2026-05-10 11:36

Postremo      Kas ir SantaBarbara? 2026-05-10 11:55

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010