Kāpēcīši !

Piedāvāju izveidot jaunu "Kāpēcīšu" grupu kur varētu apspriest kāpec vīrietis ir tads un sieviete ir tāda . Kur nebūtu jākomunicē par attiecībām . Varēsiet apsūkāt viens otru jo jūs pazīstat viens otru tik ļoti ka pat nav jātiekās klātienē . Kautgan tā ir vēlviena grupa kurai vajadzertu vēl vienu nosaukumu ! Bēdīgi ka ieejot šeit ik pa laikam jālasa vietējo murgi ! Gatavā SantaBarbara !

True      Biju Santa Barbara Azoru salās, jauka pludmale tik tie portugāļu kuģīši bojā visu romaņtiku. 2026-05-10 12:34

Ellocka      Neviens iepazīšanās portāls nav priekš tam, lai iepazītos tikai ar tiem, ar ko neviens negrib iepazīties! Autors saprot caur savu prizmu - ka, lai komunicetu te, obligati jābūt nelaimīgiem vai vismaz vientuļiem. Bet, ir veca patiesība - labāk baudīt kūku sabiedrībā, nekā grauzt sausiņu vienatnē. To apsūkā pat Santabarbaras vairākos simtos sēriju. 2026-05-10 14:39

Raivis_1977      mmn, domāju, ne jau vienmēr meitenes ir iepazinušās ar tiem labiem puišiem ar kuriem nu tad nu staigā riņķī ... 2026-05-10 15:13

Letija      Mīļo Vitaalij, ja jau gribi te izpausties rakstveidā un gudri mācīt citus, ko te darīt, sāc vispirms ar sevi un mēģini vismaz tekstu uzrakstīt gramatiski pareizi! 2026-05-10 15:19

Ajisata      Izklausās, ka autoram piestāv vārds "kāpēcītis"...tik daudz nievas izteicis: kāpēc! 2026-05-10 15:41

Raivis_1977      man jāatzīst ka man arī tad kad rakstu, pat nospiežot abus taustiņus ā garumzīmes taustiņu un a burtu, nu ne vienmēr tekstuālais redaktors rediģē to garumzīmi uz burta, tāpēc jāpārlasa pēc iespējas viss teksts, bet ja tas teksts ir milzīgs, tad ir kā ir 2026-05-10 15:45

Deavids      Vitaalijs "C" Varēsiet apsūkāt viens otru jo jūs pazīstat viens otru tik ļoti ka pat nav jātiekās klātienē .

Nu tad jau kaut kāds web kameriņu skatītājs, kur var pa web kameriņu vienam uz otru paskatīties un nav jātiekas klātienē.
2026-05-10 22:31

Roksana      nu nezinu, ja nebūtu šo murgotāju, tad te vispār vējš svilpotu un troļļi tik pīpētu.. 2026-05-11 13:02

wrongais      Kapēc , laikam Zanei, vajadzēja izliet manus 3 aukstos Tērvetniekus izlietnē, kamēr es cītīgi ieguvu līdzekļus???
... mums tagad verētu būt kādi 3 bērni
2026-05-14 01:20

gunda10      Pasaule ir mainījusies , mēs arī , tā nav tā pasaulē kur 70 gados ģimenes devās sēņot un bija laimīgas ., viss bars , tagad jā daži ir normāli šad tad šur , tur . Brauca vecos autobusos ekskursijas uz Igauniju un pie viena sēņoja , tagad peļņa labu naudu un ir ļoti nelaimīgi 2026-05-17 07:12

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010