Precētie, kas vēlas iepazīties oHo.lv?

bargaakundze      JĀ, VIŅI TIK TIEŠĀM TĀ DOMĀ! UN KAS VIŅIEM TO VAR AIZLIEGT?
Tāpat kā tev neviens nevar aizliegt izpaust sašutumu PA, kaut no tā pilnīgi nekas nemainīsies.
Stratēģija un mārketings tev klibo, tāpēc arī šūmējies.

aroganis      Piebēršu ogles ugunskuram čista garām ejot- un ko tad viņas gaida- princi baltā zirgā?

Tessa      varbut tiesham ta doma. nu un?

Deisa      Bērnībā atceros, ka laukos kaimiņiem kuce bija no ķēdes norāvusies un aizskrējusi meklēties, mēs, bērni, skrējām meklēt. Atradām kuci pārojoties un bļaujot dzinām mājās. Šai tur viss sarāvās, da i nevarēja aplecēju palaist. Galvu nolaidusi seko mums, bet aplecējs atmuguriski tenterē pakaļ. Vai viņa noraujoties no ķēdes domāja par saimnieku, kas būs nikns par viņas uzvedību? Nē, nedomāja, vienkārši daba sauc. Tāpat ar precētajiem, kam kaut kas spiež un vajag atviegloties.

Udis      Protams sievas neuzzinās, jo tas viņas neinteresē, tādēļ šeit ari ir precētie. Bet arī oho sieviešu liela daļa laikam gūst baudu tikai no mēles kulstīšanas/klaviatūras klabināsana, tā kā ir līdzsvars dabā.

_Biezaa_oome      Veel pastaav opcija - izshkjir un apprecees tevi. Vai tas taa tieshaam notiks, nav zinaams, bet opcija pastaav.

barss5      Tev nav pajāt? Katrs meklē to, kas viņam pietrūkst. Atradusies Jaunava Marija, visus "ārstēs":)

riks086      "Гюльчатай, открой личико..." un tad, skaties, arī neprecētie varbūt Tev uzmanību pievērsīs....

Puma      piebiedrošos Tesai - nu un??

edmunds      dazi/as jau iepaziistas barinjaa, kopaa ar sievu/viiru - neviens nav apdaliits :)

Aguce1      Mūžsenā tēma-precēti vīrieši,kuri meklē izklaidi dažādos iepazīšanās portālos....Pareizi jau Dina1 saka,ka ne jau visas sievietes meklē attiecības vienai naktij ,vai retām tikšanās reizēm! Ko var gaidīt no vīrieša,kurš ir bijis precējies,izšķīries un vēlreiz precējies-tieši tādu pat turpinājumu,jo kā saka-apetīte rodas ēdot....{protams,tas nav attiecināms 100% uz visiem},bet lielāko daļu gan.Un ,ko nozīmē bars5 teiciens "Tev nav pajāt?"?Te PA ,katrs var izteikt savas domas un neviens nevienu "neārstē" .Izskatās ,ka dažam labam šī ir ļoti sāpīga tēma....

kokote      Padomāju, ka "apbižota" sieva, bet anketa rāda- šķirtene, iespējams pavisam "svaiga" - tad tā sāpe ir saprotama, bet vai tāpēc publiski bļaujama?
Varbūt nesatraucies par to "kolektīvo atbildību" un dzīvo savu dzīvi pēc saviem principiem, uzskatiem.
Kaut kā sāc skatīties uz dzīvi visās tās niansēs nevis melnbaltās kategorijās. Pa lielam kopumā jau viss ir it kā vienādi, bet realitātē katrs gadījums ir pilnīgi atšķirīgs, kāda Tev tur daļa. Gribi būt tā pareizā, esi, un ja tik bezvainīga, tad met to akmeni. Tikai, kuram no tā kāds labums tiks? Neviens Tev neleidz būt Oļiņietei, tikai neliec citiem tādiem pat būt.

vechuks      Kāda Tev daļa uzzinās vai nē. Priecājies kad atrodās kāds kas uzšauj Tev pa pāksti.
Savādi smadzenes izžus un paliksi traka kuce kā lielākā daļa te mītošo babeņu.

iga      Atliek tikai pašai "izšķirot",kurš der, kurš nē,sak, katrai cibiņai savu vāciņu...:)

Juzefa      Te jau tusē arī precētas sievietes, ne tikai precēti kungi. Vairumā gadījumu tas tikai liecina, ka tai laulībā kas trūkst un tad nu to cer "pieķert" klāt un laulību nešķirt. Kā arī, ja laulība ir jau tikai pagaidu stāvoklis, ka meklē citu partneri. Un nekā nosodāma te nav, tikai dzīves gaita, kad kaut kas mainās attiecībās.

Lucy      Būs pieprasijums,būs arī devējas kas dot,galvenais nenolaisties līdz tādam līmenim,ka ar to potencālo jākli jā... uz auto beņķi.Tas ir zemiski!!
Paraugies cik te ir šķirteņu,pat ap 40gadiem pat neprecētu,viņam visām gribās vīrieti,maigumu un kāpēc viņas to neizmantos,ja vīrietis būs kaut cik galats,nekādu bēdu,atbrauca uzkāpa,paberzējās un nokāpa,aizbrauca pie savas sievas kur vēl pašlaik sieva rūpejās par mājas soli.
Nebūsi tu,būs kāda cita,jo ir sievietes kurām neinteresē patstavīgas attiecības un otrādi.

riks086      -> Lucy 2014-10-02 10:16 "...potencālo jākli jā... uz auto beņķi.Tas ir zemiski!!"
Ehhhh, rromantikas sajūtas Tevi pametušas, nu nav ne vainas uz auto beņķa... braucam, piemēram, no teātra, paskatamies viens uz otru - skaidrs, ka līdz mājām neizturēsim, un griežu auto tumšā šķērsielā.... :))))

Nerons      Ehhh, ko plēšas te??!!Esiet pozitīvāki vien pret otru.Savādāk man rodas viedoklis, ka te esošie ir naida pārņemti pret otru dzimumu, un šeit izgāž savu žulti!
varbūt es kļūdos.....

Lai jauka ši diena:)

mis_parkere      Neatceros,kad butu sada temu,kur virietis aizvainoti blautu-Kadas tas precetes vecenes,izmanto nabaga viriesus vienai naktij :D

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu