Vai oho vispār var iepazīties? Nedzeru, nesmēķēju, man ir Maģistra grāds, kur ir sakarīgi vīrieši?

neko      "Nedzeru, nesmēķēju".. un ko vēl Tu nedari?:)

lasminaxxl    1 OHO vīriešiem tavs maģistra grāds nav nepieciešams - viņiem citas vērtības pirmajā vietā !

Torpedo      Vecums par lielu un svars arī, bilde nav vispār - značit, krokodails. Kur tu bijis pirms 20 gadiem???

Deisa      Vispār var iepazīties, taču izcelt sevi ar lietām, kas citiem liekas pašsaprotamas (ka sieviete nav nodzērusies un nopīpējusies), diezin vai būs labākā reklāma uzmanības piesaistei. Tikpat labi var rakstīt, esmu blonda, sakarīgie atsaucas, bet par Tevi praktiski pateikts nav nekas. Domāju, ir vērts sīkāk paanalizēt, saprast sevi, kā vērta esi, un tad izcelt to, kas labā nozīmē Tevi atšķir no citām varbūt smukākām, gudrākām un pamanāmākām.

Simfonija      Viņiem vajag seksu 3X dienā, pretī neko neprasot.:))))Jo glupāka, jo labāka:) Nedzert un nepīpēt te nav saprāta darbs.Tad tiešām izdara priekšlaicīgus secinājumus, ko daram vai nedaram.

lasminaxxl      Niecība tu esi tikai tad , ja pati sevi tā novērtē !! Te OHo ir vīrieši, kuriem visas sievietes ir niecības . Tāds vērtējums tāpēc, ka viņi necieš gudrākas , labākas un tt par sevi .. Tās manas domas .

draboss      Tagad varēs ento reizi uzklausīt, ko par vīriešiem domā tās, kuras nevienam te (un arī ne te) nav izrādījušas vajadzīgas :)

Lucy      Palasi atsauksmes oho.
Tev ir izvēlēta nepareiza taktika iepazīties,tev bija jāsāk ar to,ka tev baisi patīk sekss un kādus palīglīdzekļus to lieto.lai apmierinātu sevi,ka nav pieejams blakus vecis:DDDD
Vienvārdsakot esi atvērta grāmata,stāsti visu kas uz sirds un vairāk,dalies kur,kā esi gulējusi,ar cikiem,cik x un.t.t
Lai veicās:DDDDDDD

Nimfete_      Palasies Torpedo jauno tēmu, tad sapratīsi, kas vīriešus pievelk pirmām kārtām.

Simfonija      Lucy kā naglai uz galvas!Vienreiz eksperimentēju šeit un zini tieši tā, nespēju atbildēt uz vēstulēm. Kur vēl aicinājumi uz tikšanos.:D Trakas lietas!:)

Vera      Iepazīties var! Bet nu ne ar tādu attieksmi kā Tev. Vispirms notici sev, ka esi vērtība arī bez nosacījumiem- nedzeru, nesmēķēju, maģistra grāds. Varbūt ieraksti tieši, ka dzer un smēķē un pamatskolas izglītība....nu improvizē. Savādāk tagad tā neveikli izskatās.

liivs      Cilvēkam ar maģistra grādu jau nu vajadzētu būt spējīgam pašam izanalizēt situāciju.

Vera      Un neklausi padomos par to seksu. Ja tā nav dabiski Tevī, tad tas viss būs nenormāli vulgāri un atbaidoši. Un izskatīsies pēc izmisuma. Pamatproblēma ir tas pats - nedzeru, nesmēķēju, maģistra grāds.....khm nu tas skan kā diagnoze, sore.

Jason      "kur ir sakarīgi vīrieši?"
"Viņiem tikai sekss galvā!"

Sakarīgākiem vīriešiem ir sakarīgāki piedāvājumi par tavējo. ;)

Ananda_A      Lai atmet visu, kas traucē seksam, tad neviens no autores tikumiem nebūs šķērslis iepazīties!:DDD

neiet      Protams, ka var. Man vēl kādas 190 neatbildētas vēstules pastkastē. Te viena kaza nesen sasapņojās, ka sakarā ar kārtējo šās OHO jubelāciju viņu baigi visi gribēšot un tikšot TOPā. Galīgi nekas nesanāca. Toties es nebrēcu lai mani pamana, bet kā redzi- tie ir. Tātad, nevajag alkt pēc uzmanības, satraukties, ik sekundi atgādināt un diedelēt, ar laiku pat būs no kā izvēlēties.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu