Iepazīšanās portāls?

Jūsu domas?Pa manam, šī portāla sākotnējās funkcijas-iepazīšanās,attiecību veidošana, ir atmirušas.Pat PA tēmās viens un tas pats-datoru,auto,veselības,sadzīves problēmas.Neviena jautājuma no attiecību sfēras.

aikutraka  Tēmas dažādas. palasi attiecības ,sexss utt..viss tiek apspriests..
ja domā ,kad TEV kāds palīdzēs iepazīties, tad kļudies tas jādara pašai

anete1979  Viss atkarīgs no paša attieksmes un mērķa. Kādam te izklaide, laika nosišana, cits nopietni vēlas iepazīties. Jālasa anketas, jakomunice. Nevar gaidīt, ka kaut kas veidosies, ja komunikācija bus smailiju un vienfrazu līmeni.

fargo  kopaina var likties ne-laba. jā. bet īstenībā, tie, kas mekleja, tie atrada. un tie, kas vibrēja. tie ir turpat. zini cik laulības ir noslēguši cilvēki no tiem, kuri bija manos draugos no sākuma?
tagad pieturies kaut kur - visi.
nē, nevis lielākā/mazākā daļa. visi. kādam tā arī nesanāca un ir jau atkal šķirušies, bet lielāka daļa ir prom uz neatgriešanos, es domāju.
tie, kuri meklēja, tie atdrada. ar laiku. visi...
ir cilvēki, kas pie sevis saka - es nevaru tāpēc, es nevaru cita iemesla dēļ, oho ir vainīgs, sabiedŗība tāda, draugu nav. īstenībā, tie cilvēki ir kaut kur tuvumā. un nereti domā līdzīgi. "man nekas nesanāks, es esmu nesmuks, vai es esmu pārāk laba, es nē, es vēl pagaidīšu"
un gaida. un gaida vēl un laiks paiet. un kādā brīdī vairs gaidīt nav ko. un tad. nāk un stāsta, ka iespēju nebija. jo nebija īstas, vai nebija īstā.
bija.
pagāja garām.
ir tāda lieta - nav neīstu cilvēku, ir falšas motivācijas. cilvēki ir tādi, kādi tie nu ir, bet vēlmes? tās gan mainas. un ka lai noskrien līdzi kaut kam, kas ir mainīgs?
un pienāk brīdis, kad jautā - kur ir mans laiks? "bet tev bija"
nauda, vara, izklaides, patikas. ir tikai viens resurss, kuru neviens cilvēks nevar atjaunot - laiks, kurš tam ir piešķirts.

anete1979  Pašas utores ankete, nekāda, nav info pie kuras varētu aizķerties un uzsākt kādu sarunu ar turpinājumu. Foto ari nav.

Effy  Es domāju, ka iepazīties var jebkur. Kaut vai centrāltirgū stāvot uz kanalizācijas vāka :D ja vien ir atbilstošas notikumu sakritības, kas pie šādas iepazīšanās noved :)
Jebkurā vietā un laikā katrs saskata to, ko vēlas un kas ir aktuāli.
Esmu pārliecināta, ka te joprojām ir pietiekami daudz cilvēku, kas vēlas iepazīties.
It kā jautājumi par sadzīviskām tēmām nebūtu apvienojami ar velmi iepazīties :)

Cafe_Noir  vai sākotnēji tāds bija šīs vietnes uzstādījums - sapazīstināties diviem pretēja dzimuma indivīdiem kopīgām abu iesaistīto iepriekš izrunātām nodarbēm? tad it nemaz nav skaidrs, kāda ir Facebook funkcija. un draugiem.lv, ja šīs vietnes uzstādījums ir tik šauri specifisks.

scheriff  Feisbooks ir skaļa darba vieta ar balsu pirkšanas un pārdošanas biržu.
Draugi ir kafejnīca ar vasaras terase uz Barona ielas, kur neviens nepārmet ja kāds paslepus uzsmēķē.
Toties šeit ir enerģiska zaļumbale, kur satiekas apkārtējo ciemu zēni un meitenes, lai sevi piedāvātu par augstāko cenu brīvajā seksa tirgū.

kokote  Varbūt vispirms lasītprasme jāapgūst un vēl jāiepazīst produkts ko lieto? Citāts no oho sākumlapas: oHo.lv nav tikai iepazīšanās portāls, šeit katrs atradīs sev ko interesantu.
Lai pilnībā izmantotu oHo.lv iespējas, Tev jābūt reģistrētam lietotājam.
Pamēģini, tas nemaz nav sāpīgi :)
Vai Tu jau iepazini visas oHo.lv iespējas (C)
Paskaties kaut uz lapas augšējo rīkjoslu. Tas, ka Tu lieto tikai vienu opciju IEPAZĪŠANĀS nenozīmē, ka citiem būtu jārīkojas tāpat.

murmulis22  Cik Tu těmas esi vispār šeit apskatijusi?
Te ir forśa sabiedrība novăkusies un apspriež dažădas těmas,kustina smadzenītes lai apkakātu viens otru.
Kādu iepazīśanos OHO troļļu portālā meklě???

iga  Domāju,ka nav atmiris, tikai proiekšplānā izvirzījušās cilvēkiem aktuālākās...:)Tas,ka te arvien vairāk parādās veselības tēmas,sāk atgādināt "ātrās palīdzības" dienestu...Bet nu lai!Ja nu kādam tiešām tas palīdz.:)
Kad būs izārstējušies, tad droši vien atlicinās mirkli arī attiecībām:)Būs jau labi!

Ananda_A  Varu autori iepazīstināt ar man pazīstamiem brīviem, kādiem 5 vīriešiem(nav manējie, vienkārši darba darīšanas) vecumā no 45 līdz 72 gadiem. Nopietni, uz sitiena! :)))

dacika  Nu ļoti "vilinošs" piedāvājums ;))) Bet ja kādu interesē tā vecuma grupa, tad vrb tāds piedāvājums ir sakarīgāks nekā atrast šeit. Turklāt vecuma intervāls liels.

mieru_tikai_mieru  bet tas taču loģiski, ka pieaugušiem cilvēkiem vairs nav jautājumu par t.s. "attiecību sfēru". Ko tur jautāt? Vai nu viss ir skaidrs, vai arī - ej un pamēģini dzīvē, kā lietas darbojas.

VECA_PIEPE  Ūja vējš!,...ko ta šitā zēģelē: iepazīšanās ohujiņā esot atmirusi?!!!
Nav jau gan tā tiesa, jo iepazīties ohujiņā var uz sitiena,...gribēt iepazīties vajag un vajag atsaukties uz piedāvājumiem iepazīties, ne tikai pļurkšķēt par gribēšanu PA sadaļā, kura pļurkšķiem ir atvēlēta.

psychobitch  nekas nav atmiris, ir izsmelti resursi.. :D

Vanesa15  Derīgie resursi ir izsmelti. Palikuši vai nu pamatīgi traumētie, kuri vairs nav spējīgi normālām attiecībām, pilnas galvas ar albatrosiem, vai arī atkarīgie mūžīgie laimes meklētāji, kuriem liekas, ka katra nākošā/ais būs labāks/a. Un tā līdz 90 gadiem, kamēr pirksti kust dauzot pa klaviatūru

samannta  Dmž jāpiekrīt Vanesai15, ka normālo vīriešu resursi šeit iet uz beigām, ja vēl vispār palikuši. Ja sievietei ir daudzmaz normāli atlases kritēriji - satikt foršu vīrieti, ne vecu un vēl visādā ziņā spējīgu (kurš vienlaicīgi nav "laidējs" un prot apstāties) jāteic, ka viņai jābūt lielai optimistei, cerot viņu atrast šeit....

draboss  Kāpēc citiem būtu jāpilda kaut kādas Tevis izdomātas funkcijas "pa tavam" ? Ja pa Tavan te jāiepazīstas, tad iepazīsties, pārējie darīs pa savam :D

Samila  Iepazīties var jebkur, ja tik ir vēlme, pat Dievnamā... :)
Šeit to izdarīt ir krietni ātrāk...

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu